Wystawa ludzików Lego w Piskorowicach

legoW dniach od 19 maja do 6 czerwca w Ośrodku Kultury w Piskorowicach miała miejsce wystawa ludzików Lego - widownia miała możliwość zobaczenia kilkaset ludzików.

Czytaj więcej...

Projekcja kolejnych przygód Hobbita w Piskorowicach

hobbit ostatniW czwartek 19 maja 2016 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach miała miejsce projekcja filmu „Hobbit: Bitwa pięciu armii".

Czytaj więcej...

Sztuka "Nie ma tego złego" w OK w Piskorowicach

niemategozlegoW dniu 17 maja 2016 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach miała miejsce inscenizacja sztuki pod tytułem „Nie ma tego złego" dziecięcego teatrzyku Niezapominajka działającego przy Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej...

Warsztaty artystyczne w Piskorowicach

bizuteria piskorowiceW dniu 11 maja 2016 roku w Ośrodku kultury w Piskorowicach odbyły się warsztaty artystyczne „Robienie biżuterii".

Czytaj więcej...

Projekcja filmu "Hobbit Pustkowie Smauga"

hobbit pustkowieW dniu 28 kwietnia 2016 r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Piskorowicach miała miejsce projekcja filmu „Hobbit: Pustkowie Smauga". 

Czytaj więcej...

Wystawa kolorowanek w Piskorowicach

wystawa kolorowanekObecnie w Ośrodku Kultury w Piskorowicach ma miejsce wystawa kolorowanek pokolorowanych przez dzieci i młodzież, która w wolnych chwilach może przychodzić i kolorować rysunki ucząc się nowych technik i rozwijając swoje umiejętności.

Czytaj więcej...

Wystawa figurek z filmu "Władca Pierścieni"

wystawa figurekW dniach 5-22 kwietnia w Ośrodku Kultury w Piskorowicach miała miejsce wystawa figurek pana Tomasza Kwiecińskiego.

Czytaj więcej...

Misterium Męki Pańskiej w Piskorowicach

misterium piskorowiceW piątek 15 kwietnia 2016 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyło się misterium przygotowane przez dzieci, młodzież i dorosłych działających przy Ośrodku Kultury w Dębnie.

Czytaj więcej...

Projekcja filmu "Hobbit" w Piskorowicach

hobbitW dniu 29 marca 2016 r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Piskorowicach miała miejsce projekcja filmu „Hobbit: Niezwykła podróż".

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne - robienie pisanek w Piskorowicach

pisanki piskorowiceW dniu 22 marca 2016 r. w Ośrodku Kultury wspólnie z Biblioteką w Piskorowicach zorganizowano warsztaty wielkanocne, w których dzieci i młodzież mogły własnoręcznie przygotować pisanki.

Czytaj więcej...

Niedziela palmowa w Piskorowicach

piskorowice palmyW Ośrodku Kultury w Piskorowicach tegoroczna Niedziela Palmowa miała szczególny charakter, ponieważ w parafii odbywały się rekolekcje i intronizacja obrazu „Jezusa Miłosiernego".

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Piskorowicach

wielkanocne piskorowiceW od 14 do 16 marca w Ośrodku Kultury w Piskorowicach miały miejsce warsztaty wielkanocne.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Żołnierze Wyklęci" w Piskorowicach

zolnierze wykleci14 marca 2016 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ph. „Żołnierze Wyklęci".

Czytaj więcej...

Gminny Dzień Kobiet w Piskorowicach

gminnydzien kobiet8 marca 2016 roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbył się Gminny Dzień Kobiet.

Czytaj więcej...

Ferie w Piskorowicach

ferie piskorowiceW czasie ferii w Ośrodku Kultury w Piskorowicach organizowane były różnorakie zajęcia dla dzieci. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w zajęciach plastycznych i ruchowych.

Czytaj więcej...

Dyskoteka KSM z Piskorowic

disco piskorowice6 lutego Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wspólnie z Ośrodkiem Kultury zorganizowało dyskotekę integracyjną dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Książka "Piskorowice wczoraj i dziś. By pokolenia pamiętały..."

ksiazka piskorowiceOkazją do napisania książki „Piskorowice wczoraj i dziś ..." były obchody Jubileuszu 600-lecia tej miejscowości.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Piskorowicach za nami

dzien senioraW niedzielę 31 stycznia w Ośrodku Kultury w Piskorowicach, wzorem lat ubiegłych, miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, czyli Dzień Seniora.

Czytaj więcej...

Schola z Piskorowic na Festiwalu Kolęd w Wierzawicach

festiwalkoled wierzawiceWe wtorek 26 stycznia w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbył się XIII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Czytaj więcej...

Promocja książki o historii Piskorowic

promocja ksiazkiW dniu 15 grudnia 2015 r. w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyło się spotkanie promocyjne książki pt.: „Piskorowice wczoraj i dziś . By pokolenia pamiętały ...", której geneza zrodziła się na jednym z pierwszych spotkań Komitetu Obchodów Jubileuszu 600-lecia wsi Piskorowice.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
209
551
1212
1571
5169
7082
1262288

Twoje IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-21 06:22:07

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt