Inspiracje plastyczne w Wierzawicach - zajączek wielkanocny

inspiracje zajaczekW Bibliotece i w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyły się warsztaty dla dzieci, w których wzięły udział dzieci z III klasy Szkoły Podstawowej w Wierzawicach z wychowawczynią p. Urszulą Pelczar-Gruewa.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Wierzawicach

warsztaty wielkanoc13 marca dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wierzawicach robiły kwiaty z bibuły, którymi będą przystrajać palmy. Tradycja robienia kwiatów z bibuły w naszym regionie sięga dawnych czasów i nie dotyczy tylko kwiatów do palm na Niedzielę Palmową.

Czytaj więcej...

Bajkowe spotkanie w Wierzawicach

bajkowe spotkanieW dniu 2 marca Biblioteka i Ośrodek Kultury w Wierzawicach gościły najmłodsze dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wierzawicach z wychowawczynią panią Renatą Czerwonka.

Czytaj więcej...

Szkolenie dla rolników w OK w Wierzawicach

szkolenie rolnikowW dniu 20 lutego 2018 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyło się szkolenie dla rolników na temat – Płatności bezpośrednich do gruntów rolnych na 2018 r. 

Czytaj więcej...

Warsztaty artystyczne w Wierzawicach

breloczkiOśrodek Kultury w Wierzawicach zaprasza dzieci na zajęcia plastyczne w poniedziałki i wtorki w godz. od 15.00 – 17.00. 

Czytaj więcej...

Zakończenie ferii w Wierzawicach

zakonczenie ferii9 lutego na zakończenie ferii, odbył się dzień talentów, były śpiewy, tańce, zabawy z piłką, zajęcia artystyczne. Dzieci otrzymały piękne dyplomy i słodycze.

Czytaj więcej...

Zimowe zabawy w czasie ferii w Wierzawicach

zimowe zabawyFerie zimowe dla dzieci i młodzieży to wymarzony czas zabaw na śniegu. Organizatorzy zorganizowali wyścigi na sankach, wojnę na śnieżki, lepienie postaci śniegowych to przyniosło mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i organizatorom śniegowego szaleństwa.

Czytaj więcej...

Warsztaty kulinarne w Wierzawicach

kulinarnieTłusty czwartek to ostatnie dni karnawału i rozpoczęcie przygotowań do słodkiego tłustego czwartku i smażenia pączków. 

Czytaj więcej...

Kreatywne zajęcia w Wierzawicach

kreatywnieZajęcia z masą solną, gry planszowe, zajęcia świetlicowe, kalambury, gra w piłkarzyki, gra w bilard,zgadywanki literackie to zajęcia, które odbywały się podczas ferii zimowych w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

Pierwszy tydzień ferii w Wierzawicach

tydzien feriiW pierwszym tygodniu ferii zimowych w Bibliotece i w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywały się zajęcia dla tych dzieci, które postanowiły zostać w domach.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Wierzawicach

senior wierzawice2 lutego 2018 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się coroczna uroczystość z okazji Dnia Seniora.
Ten wspaniały zwyczaj zainicjowany wiele, wiele lat temu stał się tradycją! – i dziękujemy wszystkim tym, którzy ją kultywują.

Czytaj więcej...

Zajęcia z piankoliną i wykonywanie gniotków w Wierzawicach

piankolinaZajęcia dla dzieci z piankoliny i wykonywanie gniotków odbywały się w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach. 

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne i taneczne w Wierzawicach

taneczne plastyczneW Ośrodku Kultury w Wierzawicach trwają przygotowania do uroczystości z okazji „Dnia Seniora". Grupa taneczna „Krasnoludki" pod kierunkiem p. Karoliny Majdan /choreografa/ przygotowuje układy taneczne, by zaprezentować się podczas części artystycznej na imprezie dla najstarszych mieszkańców Wierzawic.

Czytaj więcej...

Festiwal Kolęd i Pastorałek za nami!

festiwal koled24 stycznia 2018 r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Wierzawicach rozbrzmiewały kolędy i pastorałki związane z polską tradycją Świat Bożego Narodzenia. Impreza organizowana od lat szesnastu zjednała już sobie stałe grono zwolenników.

Czytaj więcej...

Świąteczne pierniczki w Wierzawicach

pierniczki mW Ośrodku Kultury w Wierzawicach tradycyjnie w grudniu w okresie przed świątecznym odbywały się zajęcia z dziećmi i młodzieżą między innymi: wykonywanie ozdób świątecznych i wypiekanie pysznych pierniczków.

Czytaj więcej...

Wizyta Świętego Mikołaja w Wierzawicach

mikolaj wierzawiceW dniu 5 grudnia wieczorem do Ośrodka Kultury w Wierzawicach przybył Święty Mikołaj. Przybyły gość rozdawał dzieciom prezenty, co sprawiło, że były bardzo szczęśliwe. 

Czytaj więcej...

Lekcja patriotyzmu "Cud niepodległości" w Wierzawicach

patriotyzm wierzawiceW dniu 11 listopada, przypada 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Narodowe Święto Niepodległości to najważniejsze święto państwowe w ciągu roku. Jest obchodzone dla upamiętnienia 11 listopada 1918 r. kiedy to Polska odrodziła się po 123 latach niewoli.

Czytaj więcej...

Warsztaty robienia stroików przed Świętem Zmarłych w Wierzawicach

swieto zmarlychW dniach 25-27 października w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywały się zajęcia robienia stroików i wiązanek przed dniem Wszystkich Świętych. 

Czytaj więcej...

Dary jesieni - zajęcia plastyczne w Wierzawicach

dary jesieni„Dary jesieni" – warsztaty plastyczne w Wierzawicach
Jesienią, jesienią
Lecą liście na ziemię,
Lecą jabłka czerwone,
liście żółtozielone.

Czytaj więcej...

Kapuściany Jarmark w Wierzawicach

kapusciany17 września na placu przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się XV edycja Kapuścianego Jarmarku.
Organizatorzy imprezy Wójt Gminy Leżajsk, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk, Ośrodek Kultury w Wierzawicach oraz współorganizatorzy Koło Gospodyń Wiejskich w Wierzawicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzawicach, Radni Gminy Leżajsk i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wierzawice.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 

poetyckibrzoza m 

batory m 

harce m

 

3maja m

pacyfikacja m

przedszkolak m 

plastycznypiskorowice m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1248572
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
500
202
2070
1975
7047
7747
1248572

Twoje IP: 54.80.185.137
Server Time: 2018-04-22 23:58:51

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt