Występ Grupy Teatralnej z Giedlarowej w OK w Wierzawicach

oj co toW dniu 14 kwietnia br. Młodzieżowa Grupa Teatralna działająca przy Ośrodku Kultury w Giedlarowej gościnnie przedstawiła inscenizację teatralną „Oj, co to się porobiło" dla uczniów Gimnazjum ZS w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

Inspiracje plastyczne w Wierzawicach

inspiracjeW miesiącu marcu w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywały się warsztaty plastyczne dla dzieci inspiracją był 8 marca - Dzień Kobiet.

Czytaj więcej...

Zajęcia kulinarne - " Dania postne dawniej i dziś"

dania postneW dniu 5 marca w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywały się zajęcia kulinarne ph. " Dania postne dawniej i dzisiaj". Dzieci oprócz przygotowania potrawy wymieniały zasłyszane historie od rodziców i dziadków, że czas Wielkiego Postu nazwany był przednówkiem.

Czytaj więcej...

Wystawa poświęcona pamięci Żołnierzy Wyklętych

zolnierze wykleciOśrodek Kultury i Biblioteka w Wierzawicach zorganizowali wystawę nawiązującą do IV rocznicy Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

Czytaj więcej...

Spotkania Teatralne w Wierzawicach

spotkania teatralne15 lutego w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyły się XIV Spotkania Teatralne. 

Czytaj więcej...

Ferie w OK w Wierzawicach

feriePodczas tegorocznych ferii zimowych w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach odbywało się szereg zajęć dla dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne, kulinarne, układanie puzzli, gier planszowych, klocków.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Wierzawicach

senior wierzawiceW poniedziałek 2 lutego w Święto Matki Bożej Gromnicznej w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się coroczna impreza Dzień Seniora.

Czytaj więcej...

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Wierzawicach

pastoralkiWe wtorek, 27 stycznia odbyła się XII edycja Powiatowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Wierzawicach. W tym roku w naszym festiwalu uczestniczyło 38 podmiotów wykonawczych - trzydziestu solistów i osiem zespołów /ok.130 osób/.

Czytaj więcej...

Jasełka dla dzieci ze SP w Wierzawicach

jaselka spW dniu 21 stycznia 2015 r. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wierzawicach były zaproszone na występ Jasełek Bożonarodzeniowych w wyk. grupy teatralnej działającej przy Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej...

Wyjazd teatrzyku z Wierzawic do Jarosławia z jasełkami

jaselka jaroslawW dniach 13-14 stycznia 2015r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbyły się XVII Spotkania Teatralne „Jasełka – 2015". W przeglądzie wystąpiła Grupa teatralna „Fantazyjki" z OK z Wierzawic za swój występ otrzymała NAGRODĘ /dyplom, piękne albumy i nagrodę pieniężną/.

Czytaj więcej...

Jasełka w Wierzawicach

jaselka ksiadzW pierwszą niedzielę stycznia grupa młodzieży działająca przy Parafii Wierzawice wraz z księdzem Rafałem Ziajka wystawiła Jasełka dla mieszkańców Wierzawic. I tym razem publiczność z Wierzawic nie zawiodła młodych artystów, tłumnie wypełniła salę widowiskową Ośrodka Kultury.

Czytaj więcej...

Jasełka w kościele w Wierzawicach

jaselka28 grudnia o godz.15.00 w Kościele Parafialnym w Wierzawicach dzieci z klas III SP odgrywały „Jasełka" przygotowane przez panią Stanisławę Kuszaj i panią Stanisławę Maluszczak.

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe w OK w Wierzawicach

oplatekW dniu 18 grudnia Ośrodek Kultury i Biblioteka w Wierzawicach zorganizowała „Spotkanie opłatkowe dla dzieci" należących do kół zainteresowań działających przy tutejszym Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej...

Stroiki świąteczne w Wierzawicach.

stroiki swiateczne12 grudnia w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyły się warsztaty Bożonarodzeniowe przy współpracy KGW w Wierzawicach. Pani Anna Rydzik z Podkarpackiego Oddziału Doradztwa Rolniczego i pani Renata Mazurek z Oddziału Doradztwa Rolniczego z Leżajska zręcznymi rękami wykonywały śliczne stroiki na stoły wigilijne.

Czytaj więcej...

Warsztaty bożonarodzeniowe w OK w Wierzawicach

warsztaty bozonarodzenioweW dniach 9-11 grudnia instruktorzy OK wraz z panią Lucyną Murdzia i panią Barbarą Lic prowadziły warsztaty Bożonarodzeniowe dla dzieci. Pani Barbara Lic przyniosła na zajęcia własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne czym zachęciła dzieci do zrobienia własnych bombek, kartek świątecznych i łańcuchów choinkowych. 

Czytaj więcej...

Mikołaj w Wierzawicach

mikolaj5 grudnia późnym popołudniem do Ośrodka Kultury w Wierzawicach przybył Święty Mikołaj w asyście aniołków. Dzieci z grupy „Śpiewające jagódki" powitały oczekiwanego gościa wierszem i piosenką.

Czytaj więcej...

Turniej gry w piłkarzyki w Wierzawicach

pilkarzykiW dniu 28 listopada odbyły się rozgrywki półfinałowe w II Turnieju w Piłkarzyki, natomiast 2 grudnia rozgrywki finałowe i rozstrzygnięcie Turnieju.

Czytaj więcej...

Wieczorek wróżb andrzejkowych w Wierzawicach

andrzejki27 listopada w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbył się tradycyjny „Wieczorek wróżb andrzejkowych" dla dzieci należących do kół zainteresowań.

Czytaj więcej...

Zajęcia świetlicowe w OK w Wierzawicach

swietlicoweW Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach odbywają się zajęcia świetlicowe i kulinarne dla dzieci w godzinach popołudniowych. Dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Wierzawice zakupiono gry planszowe, karty UNO, puzlle, skakające kapelusiki, Świat Violetty, skakanki, hula -hop, piłkarzyki, piłki do gry oraz materiały plastyczne.

Czytaj więcej...

Warsztaty kulinarne dla dzieci w Wierzawicach

warsztaty kulinarne14 listopada w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyły się po raz kolejny warsztaty kulinarne dla dzieci. Tym razem dzieci wraz z instruktorami przygotowywały racuchy z jabłkami. Najpierw wyrabiały ciasto drożdżowe, kroiły jabłka, później pod okiem instruktora smażyły pyszne drożdżowe placuszki.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
209
551
1212
1571
5169
7082
1262288

Twoje IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-21 06:19:33

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt