Zakończenie wakacji w Wierzawicach

zakonczenie wakacjiW pierwszych dniach września przy pięknej pogodzie przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywały się gry, zabawy i konkursy dla dzieci oraz grillowanie.

Czytaj więcej...

Kapuściane emocje w Wierzawicach

kapuscianyCorocznie w trzecią niedzielę września w Wierzawicach odbywa się jarmark kapuściany. Mieszkańcy regionu oraz wszyscy miłośnicy tego popularnego warzywa przyjeżdżają tu, aby wspólnie uczcić zakończenie lata, rozkoszując się jednocześnie smakami jesieni.

Czytaj więcej...

Wakacyjnie z ODR i KRUS w Wierzawicach

krus odr18 sierpnia 2016 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyły się wakacyjne zajęcia dla dzieci na temat "Bezpieczeństwo w gospodarstwie rolnym moich rodziców".

Czytaj więcej...

Turniej gry w bilard w Wierzawicach

bilard turniejW dniu 9 sierpnia 2016 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbył się „Turniej w bilard" o Puchar Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Wierzawice.

Czytaj więcej...

Dożynki Gminne w Wierzawicach

dozynki gminne

15 sierpnia 2016 r. w Wierzawicach przy wyjątkowo sprzyjającej aurze, odbyło się tradycyjne święto plonów, dożynki, w których wzięło udział 14 delegacji wieńcowych z terenu gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Obchody 625-lecia Wierzawic

jubileusz wierzawiceW ramach obchodów Dni Gminy Leżajsk 14 sierpnia br. w Wierzawicach odbyły się główne uroczystości związane z jubileuszem 625-lecia wsi Wierzawice.

Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą w Wierzawicach

wakacje wierzawiceOśrodek Kultury wraz z Biblioteką w Wierzawicach zorganizowali w miesiącu lipcu wakacyjne zajęcia dla dzieci: wycieczkę rowerową na Ożannę, grę w piłkarzyki, grę w bilarda, układanie puzzli, zajęcia kulinarne, zajęcia plastyczne, robienie biżuterii z koralików, kwiaty z bibuły i ozdoby z papieru.

Czytaj więcej...

Integracyjna wycieczka na Ożannę

wycieczka ozanna 12 lipca Ośrodek Kultury w Wierzawicach zorganizował dla dzieci w ramach akcji „Wakacje z kulturą" wycieczkę rowerową na Ożannę.

Czytaj więcej...

Dyskoteka w Wierzawicach

dyskoteka wierzawice22 czerwca w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się dyskoteka dla dzieci na zakończenie roku szkolnego.

Czytaj więcej...

Pasowanie na czytelnika w Wierzawicach

pasowanie czytelnikaW dniu 15.06.2016 r. w Filii Bibliotecznej w Wierzawicach odbyło się Pasowanie na Czytelnika.

Czytaj więcej...

Piknik dla dzieci z OK w Wierzawicach

piknikdladzieciOśrodek Kultury Wierzawicach, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wierzawice, Biblioteka w Wierzawicach zorganizowali w miesiącu czerwcu piknik dla dzieci, biorących udział w kołach zainteresowań działających w Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej...

Warsztaty artystyczne w Wierzawicach

artystyczne wierzawiceW dniu 15 czerwca 2016 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyły się warsztaty artystyczne całkowicie sfinansowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wierzawice. 

Czytaj więcej...

Gminne Święto Przedszkolaka w Wierzawicach

przedszkolada m2 czerwca w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się IV edycja "Gminnego Święta Przedszkolaków" pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk. 

Czytaj więcej...

Wiosenna metamorfoza KGW w Wierzawicach

wiosenna metamorfozaW miesiącu maju w ramach obchodów Dnia Matki panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Wierzawicach poddały się wiosennej metamorfozie.

Czytaj więcej...

Głośne czytanie bajek w Wierzawicach

czytanie bajekW dniu 19 kwietnia 2016 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyło się "Głośne Czytanie Bajek" w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom". 

Czytaj więcej...

Gminna Parada Straży Grobowych

 turki     W dniu 17 kwietnia 2016 r. w Wierzawicach odbyła się Gminna Parada Straży Grobowych w ramach 625 lat Wierzawic i 60 lat powstania Straży Grobowej w Wierzawicach. 

Czytaj więcej...

Wystawa wielkanocna w Wierzawicach

wystawa wielkanocnaPodczas warsztatów wielkanocnych, które odbywały się w miesiącu marcu dzieci pod okiem pani Anieli Nyc, pracowników Biblioteki i Ośrodka Kultury wykonywały piękne palmy wielkanocne, kartki świąteczne i pisanki ozdabiane cekinami i szydełkiem.

Czytaj więcej...

Przedszkolaki na wystawie w Wierzawicach

przedszkolaki wystawaW dniu 16 marca wystawę inaugurującą 625 lat Wierzawic zwiedziły najmłodsze dzieci wraz z paniami z ZS w Wierzawicach. Dzieci obejrzały przedmioty pochodzące m. innymi z gospodarstwa agroturystycznego pani Renaty Wawrzaszek takie jak: sprzęty domowego użytku, wyposażenie wnętrz izb mieszkalnych, narzędzia wykorzystane przez rzemieślników różnych profesji i wiele innych ciekawych i cennych eksponatów.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Wierzawicach

wielkanocne wierzawiceW marcu w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach odbywają się warsztaty wielkanocne, podczas których dzieci robią z serwetek i z bibuły kolorowe kwiatki do palm.

Czytaj więcej...

Wystawa jubileuszowa w Wierzawicach

wystawa wierzawiceW dniu 25 lutego 2016 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się inauguracja obchodów 625 lat Wierzawic.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
209
551
1212
1571
5169
7082
1262288

Twoje IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-21 06:21:10

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt