Ferie w Wierzawicach - zajęcia kulinarne

kulinarne ferieW godzinach popołudniowych podczas ferii zimowych dzieci mogły skorzystać z oferty Ośrodka Kultury i Biblioteki w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

Ferie w Wierzawicach - układanie klocków

klocki feriePodczas ferii zimowych aktywnie włączył się do zajęć organizowanych w Ośrodku Kultury w Wierzawicach p. Andrzej Buszta artysta malarz, który tym razem zaoferował swojego projektu "klocki" i wraz z zafascynowaną grupą dzieci mogli ułożyć dowolną powierzchnię przestrzenną /dźwig, koparkę, most, kratownicę/.

Czytaj więcej...

Zajęcia i gry świetlicowe w Wierzawicach

gry swietlicoweGra w piłkarzyki, gry komputerowe, zajęcia plastyczne to ulubione zajęcia z których dzieci korzystały podczas ferii zimowych w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

Warsztaty artystyczne w OK i Bibliotece w Wierzawicach

ferie wierzawiceW Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach w pierwszym tygodniu ferii zimowych odbywały się zajęcia dla dzieci. Warsztaty artystyczne prowadzone przez panią Anielę Nyc robienie kwiatków z bibuły i z serwetek cieszyły sie dużym zainteresowaniem.

Czytaj więcej...

"Skrzypek na dachu" w Wierzawicach

skrzypek wierzawice14 lutego 2016r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbył się kolejny ósmy już występ musicalu „Skrzypek na dachu". W musicalu przygotowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej grają osoby z Gminy Leżajsk a także z okolicznych miejscowości. Pomysłodawcą musicalu jest pan Marek Krauz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Wierzawicach

senior wierzawice2 lutego w sali Ośrodka Kultury w Wierzawicach odbyły się obchody Dnia Seniora, na które licznie przybyli seniorzy – mieszkańcy Wierzawic.

Czytaj więcej...

Jasełka dla ZS w Wierzawicach

jaselka zswierzawiceW dniu 20 stycznia 2016r. w Ośrodku Kultury odbyło się przedstawienie "Jasełek Bożonarodzeniowych" dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek w Wierzawicach

festiwal koledProtokół z XIII Powiatowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 26 stycznia 2016r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

Festiwal Kolęd i Pastorałek w Wierzawicach

festiwal koledProtokół z XIII Powiatowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 26 stycznia 2016r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

Grupa z Wierzawic na Przeglądzie Jasełek w Jarosławiu

jaselka jaroslaw15 stycznia 2016 r. grupa teatralna z Ośrodka Kultury z Wierzawic wzięła udział w Podkarpackim przeglądzie Jasełek w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. 

Czytaj więcej...

Zajęcia kulinarne i teatralne w Wierzawicach

kulinarne teatralneOśrodek Kultury w Wierzawicach prowadzi zajęcia kulinarne dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy zajęć bardzo chętnie biorą udział w zajęciach kulinarnych - do ulubionych należy pieczenie pizzy, lepienie pierogów, robienie sałatek, pieczenie ciasteczek/. 

Czytaj więcej...

Warsztaty bożonarodzeniowe w Wierzawicach

warsztabozenarodzenie wierzawiceW miesiącu grudniu w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach odbywały się zajęcia świetlicowe, dzieci wykonywały bombki na choinkę oraz kartki świąteczne. 

Czytaj więcej...

Konkurs na "Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową"

kartka konkursW dniu 16 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na "Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową" zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wierzawice, Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj z wizytą w Wierzawicach

mikolaj wierzawice4 grudnia do Ośrodka Kultury w Wierzawicach przybył Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

Dyskoteka andrzejkowa w Wierzawicach

andrzejki wierzawiceW dniu 25 listopada w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla dzieci.

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne w Wierzawicach

plastyczne wierzawiceNa zajęciach plastycznych w Ośrodku Kultury i Bibliotece w Wierzawicach dzieci projektują i wykonują kartki świąteczne na konkurs „Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa", którego współorganizatorem jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wierzawice.

Czytaj więcej...

Spotkanie z bohaterami bajek w Wierzawicach

kubus shrekW dniu 19 listopada 2015 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyło się Spotkanie najmłodszych dzieci z postaciami bajek Shrekiem i Kubusiem Puchatkiem.

Czytaj więcej...

Jesienne zajęcia kulinarne w Wierzawicach

jesienne kulinarneW Ośrodku Kultury w Wierzawicach organizowane są zajęcia kulinarne na które chętnie uczęszczają dzieci i młodzież gimnazjalna.

Czytaj więcej...

Gminne Obchody Święta Niepodległości

niepodleglaPolska - to taka kraina,
która się w sercu zaczyna.

Czytaj więcej...

Warsztaty w Wierzawicach

stroikiW dniach 28 i 29 października Ośrodek Kultury i Biblioteka w Wierzawicach zorganizowali warsztaty – podczas których można było wykonać stroiki na groby najbliższych przed Świętem Zmarłych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
209
551
1212
1571
5169
7082
1262288

Twoje IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-21 06:19:19

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt