GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Ciąg dalszy wakacyjnych zajęć w Rzuchowie

Minął kolejny tydzień pełen wrażeń wakacyjnych zajęć z Ośrodkiem Kultury w Rzuchowie i Piskorowicach. Wakacje to czas gier i zabaw. Stawiamy na ruch dla zdrowia i zajęcia kreatywne. Rozpoczęliśmy artystycznie warsztatami plastycznymi poprzez zajęcia kulinarne i wycieczkę rowerową do Ożanny, połączoną ze spotkaniem z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Czytaj więcej: Ciąg dalszy wakacyjnych zajęć w Rzuchowie

Dzień Seniora w Rzuchowie

W sobotę 15 lutego w Rzuchowie po raz pierwszy swoje święto obchodzili miejscowi Seniorzy. Święto Seniora poświęcone jest ludziom w sile wieku, doświadczonych mądrością życiową, od których młodsi mogą się wiele nauczyć. To święto dla tych i o tych, co mają „srebrne włosy i złote serca”. Jest to jedyna okazja, aby być bliżej siebie.

Czytaj więcej: Dzień Seniora w Rzuchowie

Ferie z Kulturą w Rzuchowie

Gminny Ośrodek Kultury po raz kolejny zorganizował dla dzieci w Rzuchowie zajęcia podczas ferii zimowych. Spotkania odbywały się codziennie w godzinach od 14.00- 18.00. Mimo, że zimowa aura nie przyniosła wymarzonego śniegu, to i tak dzieci miały możliwość spędzić swój wolny czas w ciekawy i atrakcyjny sposób. Zajęcia, które odbyły się były bardzo urozmaicone.

Czytaj więcej: Ferie z Kulturą w Rzuchowie

Podkategorie