GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Charytatywnie na Wielkanoc w Rzuchowie

Przed Świętami Wielkanocnymi w Ośrodku Kultury w Rzuchowie odbyła się po raz pierwszy akcja ,,Palma Świąteczna dla potrzebujących dzieci z niepełnosprawnością z naszej parafii”. W akcję zaangażowały się Szkolne Koło Wolontariatu oraz grupa Kobiet z Rzuchowa i Piskorowic, przygotowując piękne kolorowe palmy, które zostały rozprowadzone w niedzielę 7 kwietnia przed kościołem parafialnym w Piskorowicach.

Czytaj więcej: Charytatywnie na Wielkanoc w Rzuchowie

Warsztaty kosmetyczne w Rzuchowie z okazji Dnia Kobiet

7 marca w Rzuchowie odbyło się wyjątkowe spotkanie, podczas którego świętowaliśmy nie tylko Dzień Kobiet. Panie mogły wziąć udział w warsztatach kosmetycznych, zrobić piękny makijaż, skonsultować się z profesjonalną stylistką Panią Danutą Lach, dyplomowaną mistrzynią wizażu. Swoje zdolności zaprezentowała również Pani Sylwia Tara, makijażystka - samouk.

Czytaj więcej: Warsztaty kosmetyczne w Rzuchowie z okazji Dnia Kobiet

Dziecięce grupy z Rzuchowa i Piskorowic na Festiwalu Tańca w Wierzawicach

Zespoły taneczne działające przy Ośrodkach Kultury w Rzuchowie i w Piskorowicach 30 stycznia brały udział w Festiwalu Tańca w OK w Wierzawicach. Grupa z Rzuchowa zaprezentowała układ taneczny „Rockadrollowe Mikołaje", a grupa z Piskorowic „Śnieżynki”. Opiekunem grup jest choreograf, instruktor nauki tańca Karolina Majdan-Solecka.

Czytaj więcej: Dziecięce grupy z Rzuchowa i Piskorowic na Festiwalu Tańca w Wierzawicach

Podkategorie