GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Wakacje z Kulturą w Rzuchowie

Wakacje w Ośrodku Kultury w Rzuchowie minęły w tym roku w bardzo przyjaznej atmosferze. Podczas wakacyjnych zajęć dzieci nie mogły narzekać na nudę. Przez trzy tygodnie codziennie mogły uczestniczyć w różnych formach aktywności. Oprócz wszelkiego typu zajęć np. plastycznych, technicznych, aktywnie spędzaliśmy też czas przy wspólnych grach, zabawach. Nie mniejszą rozrywkę dawały zajęcia kulinarne na których dzieci przygotowały muffinki serowo-jagodowe.

Czytaj więcej: Wakacje z Kulturą w Rzuchowie

Podsumowanie akcji charytatywnej w Rzuchowie

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy swą pomocą wsparli akcję charytatywną "Palmy wielkanocne - cegiełka wsparcia dla potrzebujących dzieci z naszej Parafii". Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy 975.00zł, którą w dniu 16 kwietnia przekazaliśmy Ali Kotlarz, Michałkowi i Wiktorii Szymuś, Wiktorii Kowalczyk, Ani Dudek, Miłoszkowi Szykuła oraz Piotrusiowi Cierpisz - Pustelny.

Czytaj więcej: Podsumowanie akcji charytatywnej w Rzuchowie

Charytatywnie na Wielkanoc w Rzuchowie

Przed Świętami Wielkanocnymi w Ośrodku Kultury w Rzuchowie odbyła się po raz pierwszy akcja ,,Palma Świąteczna dla potrzebujących dzieci z niepełnosprawnością z naszej parafii”. W akcję zaangażowały się Szkolne Koło Wolontariatu oraz grupa Kobiet z Rzuchowa i Piskorowic, przygotowując piękne kolorowe palmy, które zostały rozprowadzone w niedzielę 7 kwietnia przed kościołem parafialnym w Piskorowicach.

Czytaj więcej: Charytatywnie na Wielkanoc w Rzuchowie

Podkategorie