GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Podsumowanie akcji charytatywnej w Rzuchowie

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy swą pomocą wsparli akcję charytatywną "Palmy wielkanocne - cegiełka wsparcia dla potrzebujących dzieci z naszej Parafii". Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy 975.00zł, którą w dniu 16 kwietnia przekazaliśmy Ali Kotlarz, Michałkowi i Wiktorii Szymuś, Wiktorii Kowalczyk, Ani Dudek, Miłoszkowi Szykuła oraz Piotrusiowi Cierpisz - Pustelny.

Czytaj więcej: Podsumowanie akcji charytatywnej w Rzuchowie

Charytatywnie na Wielkanoc w Rzuchowie

Przed Świętami Wielkanocnymi w Ośrodku Kultury w Rzuchowie odbyła się po raz pierwszy akcja ,,Palma Świąteczna dla potrzebujących dzieci z niepełnosprawnością z naszej parafii”. W akcję zaangażowały się Szkolne Koło Wolontariatu oraz grupa Kobiet z Rzuchowa i Piskorowic, przygotowując piękne kolorowe palmy, które zostały rozprowadzone w niedzielę 7 kwietnia przed kościołem parafialnym w Piskorowicach.

Czytaj więcej: Charytatywnie na Wielkanoc w Rzuchowie

Warsztaty kosmetyczne w Rzuchowie z okazji Dnia Kobiet

7 marca w Rzuchowie odbyło się wyjątkowe spotkanie, podczas którego świętowaliśmy nie tylko Dzień Kobiet. Panie mogły wziąć udział w warsztatach kosmetycznych, zrobić piękny makijaż, skonsultować się z profesjonalną stylistką Panią Danutą Lach, dyplomowaną mistrzynią wizażu. Swoje zdolności zaprezentowała również Pani Sylwia Tara, makijażystka - samouk.

Czytaj więcej: Warsztaty kosmetyczne w Rzuchowie z okazji Dnia Kobiet

Podkategorie