Niedziela Palmowa w Rzuchowie i Piskorowicach

palmowa rzuchowTradycyjne palmy wielkanocne zrobione z gałązek bukszpanu, trzciny oraz kolorowych kwiatów z bibuły i krepiny, wykonane przez dzieci wraz z rodzicami na warsztatach w Rzuchowie oraz w Piskorowicach zostały poświęcone w Niedzielę Palmową w Kościele Parafialnym w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Warsztaty bibułkarskie w Rzuchowie

warsztaty bibulkarskieW dniach od 13 do 15 marca w Rzuchowie odbyły się warsztaty robienia kwiatów z bibuły i krepiny, zorganizowane dla wszystkich chętnych. 

Czytaj więcej...

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Rzuchowie

kobiety rzuchowZ okazji Święta Kobiet w sobotnie popołudnie w Rzuchowie spotkały się mieszkanki tej miejscowości aby wspólnie uczcić swoje święto.

Czytaj więcej...

Zajęcia rytmiczno-taneczne w Rzuchowie

rytmika rzuchowW Rzuchowie rozpoczęły się zajęcia taneczne przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym. To nie tylko nauka tańca, ale również zabawy ruchowe z elementami rytmiki będące świetnym przygotowaniem do dalszej edukacji tanecznej.

Czytaj więcej...

Ferie z OK w Rzuchowie

ferie rzuchowW okresie ferii zimowych Ośrodek Kultury w Rzuchowie przygotował dla dzieci i młodzieży różnorodną ofertę spędzania wolnego czasu. Zorganizowano wiele ciekawych zajęć w tym plastyczne, sportowo-ruchowe, muzyczne, kulinarne. Dodatkową atrakcją były konkursy, m.in. turniej tenisa stołowego, piłkarzyków, mistrz „Państw i miast".

Czytaj więcej...

I Turniej Tenisa Stołowego w Rzuchowie

turniej tenisa31 stycznia 2018r. w Ośrodku Kultury w Rzuchowie odbył się I Turniej Tenisa Stołowego. Do rozgrywek zgłosiło się 12 zawodników, którzy poprzez wstępne losowanie zostali przydzieleni do kolejności gry.

Czytaj więcej...

Laurka dla babci i dziadka - warsztaty w Rzuchowie

laurki rzuchow19.01.br. w Ośrodku Kultury w Rzuchowie zostały zorganizowane zajęcia dla dzieci i ich rodziców, na których wykonywaliśmy laurki i kwiatki na zbliżające się święto z okazji dnia Babci i Dziadka.

Czytaj więcej...

Ośrodek Kultury w Rzuchowie zaprasza na nowe zajęcia

zajecia rzuchowOśrodek Kultury w Rzuchowie wzbogaca ofertę zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych w gry stolikowe: piłkarzyki, multigrę oraz stół do tenisa stołowego.

Czytaj więcej...

Świąteczne warsztaty w Rzuchowie

swiatecznie rzuchowW Ośrodku Kultury w Rzuchowie odbyły się kilkudniowe świąteczne warsztaty wykonywania ozdób i pieczenia pierników. Spotkanie zorganizowane było dla wszystkich chętnych zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Czytaj więcej...

Mikołaj w Rzuchowie

mikolaj rzuchowTo wspaniały i radosny czas, gdy przybywa Św. Mikołaj. Lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 5 grudnia ten niezwykły darczyńca w asyście śnieżynki i rozbrykanej diablicy, z dużą ilością prezentów przybył do Rzuchowa.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 

poetyckibrzoza m 

batory m 

harce m

 

3maja m

pacyfikacja m

przedszkolak m 

plastycznypiskorowice m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1248570
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
498
202
2068
1975
7045
7747
1248570

Twoje IP: 54.80.185.137
Server Time: 2018-04-22 23:55:33

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt