Dziecięce grupy z Rzuchowa i Piskorowic na Festiwalu Tańca w Wierzawicach

festiwal tancaZespoły taneczne działające przy Ośrodkach Kultury w Rzuchowie i w Piskorowicach 21 czerwca brały udział w Festiwalu Tańca w OK w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

Flisacy w Rzuchowie

W ramach Ogólnopolskich dni Flisactwa 2018 Bractwo Flisackie p.w. Św. Barbary w Ulanowie czynnie włączyło się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa z OK w Rzuchowie

wycieczka rowerowaW sobotę odbyła się wycieczka rowerowa pod hasłem „Śladami historii naszej okolicy", która zorganizowana została przez OK. w Rzuchowie we współpracy z UKS „Piskorz" dla uczczenia 100 lat niepodległości.

Czytaj więcej...

Smacznie, zdrowo, owocowo - warsztaty kulinarne w OK w Rzuchowie

salatki rzuchow„Smacznie, zdrowo, owocowo"- warsztaty kulinarne zorganizowane dla dzieci miały na celu zachęcić do częstego spożywania owoców i warzyw, które są świetną alternatywą dla niezdrowych, modnych przekąsek. Mali uczestnicy pod okiem prowadzącego sami przygotowali sałatki, koktajle oraz szaszłyki owocowe.

Czytaj więcej...

Dzień Matki i Dziecka w OK w Rzuchowie

dzien matkidzieckaDnia 24 maja 2018r o godz. 16.00 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Goście, którzy przybyli na spotkanie obejrzeli część artystyczną, którą przygotowały dzieci z grupy teatralnej oraz grupy tanecznej działającej przy Ośrodku Kultury, dziękując w ten sposób wszystkim mamom za ich trud.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny "100 lat Niepodległej" w Rzuchowie

100latDostrzegając potrzebę szczególnego uhonorowania setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości także poprzez formy artystyczne, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk, Ośrodek Kultury w Rzuchowie zorganizował konkurs plastyczny, adresowany do dzieci, młodzieży i dorosłych .

Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne "Kwiatek dla mamy" w Rzuchowie

kwiatekdla mamyW dniach od 09 - 10 maja w OK w Rzuchowie odbywały się zajęcia plastyczne dla dzieci. Efektem prac było stworzenie pięknych kwiatów z kolorowego papieru, będących jednocześnie doskonałym prezentem na zbliżający się Dzień Matki, tym cenniejszym, że wykonane samodzielnie.

Czytaj więcej...

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w OK w Rzuchowie

piesni rzuchowW ramach obchodów 100 lat Odzyskania przez Polskę Niepodległości 26 kwietnia 2018r w Rzuchowie odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Rzuchowie i Piskorowicach

palmowa rzuchowTradycyjne palmy wielkanocne zrobione z gałązek bukszpanu, trzciny oraz kolorowych kwiatów z bibuły i krepiny, wykonane przez dzieci wraz z rodzicami na warsztatach w Rzuchowie oraz w Piskorowicach zostały poświęcone w Niedzielę Palmową w Kościele Parafialnym w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Warsztaty bibułkarskie w Rzuchowie

warsztaty bibulkarskieW dniach od 13 do 15 marca w Rzuchowie odbyły się warsztaty robienia kwiatów z bibuły i krepiny, zorganizowane dla wszystkich chętnych. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

dzienmamytaty m

konkursdebno m

wakacjegiedl m 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262818
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
36
236
1742
1571
5699
7082
1262818

Twoje IP: 54.92.153.90
Server Time: 2018-06-23 07:52:06

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt