Zajęcia rytmiczno-taneczne w Rzuchowie

rytmika rzuchowW Rzuchowie rozpoczęły się zajęcia taneczne przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym. To nie tylko nauka tańca, ale również zabawy ruchowe z elementami rytmiki będące świetnym przygotowaniem do dalszej edukacji tanecznej.

Czytaj więcej...

Ferie z OK w Rzuchowie

ferie rzuchowW okresie ferii zimowych Ośrodek Kultury w Rzuchowie przygotował dla dzieci i młodzieży różnorodną ofertę spędzania wolnego czasu. Zorganizowano wiele ciekawych zajęć w tym plastyczne, sportowo-ruchowe, muzyczne, kulinarne. Dodatkową atrakcją były konkursy, m.in. turniej tenisa stołowego, piłkarzyków, mistrz „Państw i miast".

Czytaj więcej...

I Turniej Tenisa Stołowego w Rzuchowie

turniej tenisa31 stycznia 2018r. w Ośrodku Kultury w Rzuchowie odbył się I Turniej Tenisa Stołowego. Do rozgrywek zgłosiło się 12 zawodników, którzy poprzez wstępne losowanie zostali przydzieleni do kolejności gry.

Czytaj więcej...

Laurka dla babci i dziadka - warsztaty w Rzuchowie

laurki rzuchow19.01.br. w Ośrodku Kultury w Rzuchowie zostały zorganizowane zajęcia dla dzieci i ich rodziców, na których wykonywaliśmy laurki i kwiatki na zbliżające się święto z okazji dnia Babci i Dziadka.

Czytaj więcej...

Ośrodek Kultury w Rzuchowie zaprasza na nowe zajęcia

zajecia rzuchowOśrodek Kultury w Rzuchowie wzbogaca ofertę zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych w gry stolikowe: piłkarzyki, multigrę oraz stół do tenisa stołowego.

Czytaj więcej...

Świąteczne warsztaty w Rzuchowie

swiatecznie rzuchowW Ośrodku Kultury w Rzuchowie odbyły się kilkudniowe świąteczne warsztaty wykonywania ozdób i pieczenia pierników. Spotkanie zorganizowane było dla wszystkich chętnych zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Czytaj więcej...

Mikołaj w Rzuchowie

mikolaj rzuchowTo wspaniały i radosny czas, gdy przybywa Św. Mikołaj. Lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 5 grudnia ten niezwykły darczyńca w asyście śnieżynki i rozbrykanej diablicy, z dużą ilością prezentów przybył do Rzuchowa.

Czytaj więcej...

Zabawy i wróżby andrzejkowe w Rzuchowie

andrzejki rzuchow29 listopada odbyły się zabawy i wróżby Andrzejkowe w której wzięły udział najmłodsi mieszkańcy Rzuchowa.
Spotkaniu towarzyszyła wesoła i pełna radości atmosfera.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości oczami młodego pokolenia - zajęcia w Rzuchowie

niepodleglosc rzuchowNarodowe Święto Niepodległości jest polskim świętem państwowym obchodzonym co roku 11 listopada.

Czytaj więcej...

Warsztaty stroików nagrobkowych w Rzuchowie

stroiki rzuchowW dniach 26-27 października w Rzuchowie zorganizowano warsztaty wyrobu stroików i wiązanek nagrobkowych. Zrobienie samodzielnie takich kompozycji okazało się być nie trudne, liczyła się tylko wyobraźnia.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1261452
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
116
260
376
1571
4333
7082
1261452

Twoje IP: 54.162.165.158
Server Time: 2018-06-19 16:07:57

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt