Piknikowo z okazji Dnia Matki i Dziecka w Rzuchowie

piknikowo rzuchowW sobotnie popołudnie 27 maja na placu przed miejscową świetlicą w Rzuchowie z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka wspaniale bawiły się zarówno dzieci jak i rodzice.

Czytaj więcej...

Kwiatek dla mamy - warsztaty dla dzieci w Rzuchowie

warsztaty rzuchowW środowiskowej świetlicy odbywały się warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Kurs angielskiego w Rzuchowie

kurs angielskiegoW okresie 01.01.2017 - 31.08.2018 Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju" realizuje projekt pt. „Język Twoją inwestycją w przyszłość". 

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny w Rzuchowie

piknik rzuchowW niedzielne popołudnie 21 sierpnia 2016 r. przy słonecznej pogodzie w Rzuchowie miał miejsce Piknik Rodzinny organizowany przez GOK Gminy Leżajsk, Koło Gospodyń Wiejskich, Sołectwo Rzuchów.

Czytaj więcej...

Przygotowanie palmy w Rzuchowie

palmy rzuchowJak już stało się tradycją panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rzuchowie spotykają się w remizie strażackiej, aby przygotowywać dużą palmę na Niedzielę Palmową do kościoła w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Szkolenie ODR w Rzuchowie

odr rzuchow28 października Koło Gospodyń Wiejskich w Rzuchowie wspólnie z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Leżajsku zorganizowało szkolenie dotyczące projektowania i pielęgnacji ogródków przydomowych.

Czytaj więcej...

Majowy Piknik w Rzuchowie

rzuchow17 maja na placu przed miejscową remizą po raz kolejny został zorganizowany Majowy Piknik Rodzinny. Piknik rozpoczął się powitaniem przez Panią sołtys Teresę Kokoszka wszystkich uczestników imprezy.

Czytaj więcej...

Majowy Piknik Rodzinny w Rzuchowie

rzuchowW niedzielne popołudnie, 11 maja, w Rzuchowie na placu przed miejscową remizą dość licznie zebrali się mieszkańcy Rzuchowa i okolic.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem w Rzuchowie

mikolaj6.12.2013r. Ośrodek Kultury w Piskorowicach zorganizował w świetlicy w Rzuchowie spotkanie dzieci z św. Mikołajem.

Czytaj więcej...

"Szydełkowe cudeńka"- robótki ręczne w Rzuchowie

szydelkoweW dniach 2 i 3 grudnia w Rzuchowie prowadzone były zajęcia robótek ręcznych dla kobiet. Ręczne szydełkowanie to zajęcia, które związane były z tematyką bożonarodzeniową.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238372
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
100
149
1672
1885
4594
12375
1238372

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-17 16:24:32

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt