GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Majówka w Biedaczowie

31.05.2020 r Ośrodek Kultury w Biedaczowie we współpracy z Parafią w Gwizdowie zorganizował Majówkę pod kapliczką upamiętniającą uratowanie mieszkańców Biedaczowa od zarazy z 1872 r. Była to pierwsza "impreza" na wolnym powietrzu w naszej Gminie po odmrożeniu placówek kultury.

Czytaj więcej: Majówka w Biedaczowie

Zajęcia plastyczne na feriach w Biedaczowie

W dniach 17,21,24.01.2020 r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował dla dzieci na feriach zajęcia plastyczne. Dzieci zapoznały się z różnymi technikami. Na początek wykonały "kwiaty dla babci" - bukieciki z kwiatami z bibuły. W kolejnych dniach wykonywały prace z masy solnej i papieroplastykę. Te ciekawe techniki skupiły bardzo liczne grono uczestników, a w wyniku zajęć powstały ciekawe prace zaskakujące pomysłowością i fantazją.

Czytaj więcej: Zajęcia plastyczne na feriach w Biedaczowie

Konkurs karaoke w Biedaczowie

16.01.2020 r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował dla dzieci na feriach konkurs karaoke i zabawę karnawałową. Można było spróbować swoich sił śpiewając piosenkę solo lub w grupie. Dla wszystkich uczestników zapewniliśmy słodkie nagrody, a potem była chwila zabawy przy karnawałowych rytmach.

Czytaj więcej: Konkurs karaoke w Biedaczowie

Podkategorie