Kurs komputerowy w Brzózie Królewskiej

kurs komputerowyOd 12 lutego 2018 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej trwa bezpłatne szkolenie komputerowe dla seniorów w ramach Cyfrowej Akademii Seniorów.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Brzózie Królewskiej

senior brzozaOsoby starsze są w społeczeństwie niezwykle ważne - to one przekazują młodszym pokoleniom swoją mądrość, a ukochana babcia czy dziadek to dla wnucząt najlepszy przyjaciel i nauczyciel. W minioną sobotę 10 lutego 2018 r. seniorzy z Brzózy Królewskiej spotkali się w miejscowym Ośrodku Kultury na swoim dorocznym święcie.

Czytaj więcej...

Ferie z Kulturą w Brzózie Królewskiej

ferie bkZa nami kolejne ferie w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej. W zajęciach codziennie uczestniczyło ok. 40 dzieci, na które każdego dnia czekały ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu.

Czytaj więcej...

Koncert Zespołów Tanecznych w Brzózie Królewskiej

koncert tanecznyTaniec to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy jest on klasyczny, czy nowoczesny zawsze przynosi mnóstwo satysfakcji, pozytywnie nastraja do świata i poprawia humor.

Czytaj więcej...

Koncert kolęd w Brzózie Królewskiej

koledy brzozaKolędowanie ma w Polsce wielowiekową tradycję. Również w Brzózie Królewskiej zwyczaj kolędowania jest ciągle żywy. 12 stycznia 2018 r. w miejscowym Ośrodku Kultury na wspólnym kolędowaniu z udziałem licznej publiczności spotkało się wielu wykonawców.

Czytaj więcej...

Otwarcie sceny i musical w Brzózie Królewskiej

otwarcie scenyW dniu 29 grudnia 2017 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej odbyły się dwa bardzo ważne wydarzenia. Jednym z nich było otwarcie nowej sceny, na której później grupa teatralna "Broadway" z Giedlarowej przedstawiła musical „Stacja Broadway" opracowany na podstawie musicalu „Metro".

Czytaj więcej...

Telewizja w Brzózie Królewskiej

telewizja bk21 grudnia 2017 r. po raz kolejny w Brzózie Królewskiej gościła Telewizja Rzeszów. Tym razem została nagrana kolacja wigilijna i "Kolęda z szopką". Przed kamerą zaprezentował się zespół Brzozoki oraz rodzina pani Danuty Lis.

Czytaj więcej...

Św. Mikołaj z wizytą w Brzózie Królewskiej

mikolaj brzozaŚwięty Mikołaj odwiedza dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 5 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej.

Czytaj więcej...

Wystawa świąteczna w Brzózie Królewskiej

wystawa swiatecznaW Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej trwa wystawa prac o tematyce świątecznej wykonanych przez osoby niepełnosprawne ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Jelnej.

Czytaj więcej...

Brzozoki z występem w Kielanówce

kielanowkaTuż przed Ogólnopolskim Dniem Seniora obchodzonym w naszym kraju 20 listopada swoje święto obchodzili seniorzy w Kielanówce w Gminie Boguchwała.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 rzuchowtaniec m

fitnes m

fitness m 

 

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1231121
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
320
594
3702
3693
9718
13153
1231121

Twoje IP: 54.234.233.48
Server Time: 2018-02-19 19:50:14

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt