Dzień Seniora w Brzózie Królewskiej

senior brzozaOsoby starsze są w społeczeństwie niezwykle ważne - to one przekazują młodszym pokoleniom swoją mądrość, a ukochana babcia czy dziadek to dla wnucząt najlepszy przyjaciel i nauczyciel. W minioną sobotę 10 lutego 2018 r. seniorzy z Brzózy Królewskiej spotkali się w miejscowym Ośrodku Kultury na swoim dorocznym święcie.

Uroczystość ta zgromadziła dużą liczbę uczestników, wśród których nie zabrakło zaproszonych gości: Wójta Gminy Leżajsk pana Krzysztofa Sobejko, Radnego Powiatu, a zarazem Dyrektora Zespołu Szkół pana Mariana Grabarza, Radnych Brzózy Króleskiej: pani Zofii Woś, pana Czesława Szczęcha, pana Stanisława Zygmunta, pana Dominika Rup oraz Dyrektora GOK pana Marka Krauza. Swoją obecnością zaszczycił seniorów Ks. Proboszcz Edward Kołodziej wraz z klerykiem Adrianem Brudniakiem. Nie zabrakło pana Edwarda Lorysia Sędziego Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie, prezesa OSP pana Jana Grabarza, prezesa Strażackiej Orkiestry Dętej pana Stanisława Stępnia oraz prezesa LKS Azalia Sekcja Kolarska pana Stanisława Zygmunta. Podczas Dnia Seniora pary obchodzące jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego odebrały z rąk Wójta Gminy Leżajsk listy gratulacyjne, kwiaty i upominki. Na scenie wystąpił zespół Brzozoki ze swoim artystyczno - kabaretowym programem oraz młodzieżowy zespół tańca ludowego Zagrodzianie działający pod patronatem Zespołu Szkół i Ośrodka Kultury. Dla seniorów pięknie zaśpiewała pani Albina Grabarz. Wieczór zakończył się poczęstunkiem przygotowanym przez brzózańskie Koło Gospodyń Wiejskich. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego spotkania. Dziękujemy państwu Kazimierze i Józefowi Koczajowskim oraz pani Eleonorze Król za wsparcie.

rzuchowtaniec m

fitnes m