„Karnawał Góralski” z udziałem foluszowych kolędników

bukowina mPo udanych występach na początku sezonu kolędniczego w dniach 10-11.02.2018 r. Foluszanie wzięli udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych pn. „Karnawał Góralski" w Bukowinie Tatrzańskiej.

Czytaj więcej...

„Folusz” na Wątkach Folkloru Ludowego w Starym Dzikowie

dzikowW dniu 4 lutego 2018 r. Zespół „Folusz" z Giedlarowej gościł na deskach GOK w Starym Dzikowie na Regionalnym Przeglądzie Grup Obrzędowych pn: „Wątki Folkloru Ludowego".

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Hucisku

senior huciskoW dniu 4 lutego br. w Szkole Podstawowej w Hucisku odbyło się doroczne spotkanie seniorów zorganizowane przez Wójta Gminy Leżajsk, GOK Gminy Leżajsk, Radnego Wojciecha Lorysia, Sołtysa Adama Stępnia i KGW w Hucisku na czele z przewodniczącą Grażyną Buczkowską.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Starym Mieście

senior staremiastoDzień Seniora to szczególna okazja, byśmy mogli wyrazić szacunek tym, którzy stanowią dla nas skarbnicę doświadczenia, wartości i wiedzy. To Seniorzy, będąc najpierw naszymi przewodnikami po życiowych drogach, w późniejszym czasie stanowią dla nas wsparcie, ukazując nam problemy z perspektywy, którą zyskuje się do nich wraz z upływem lat.

Czytaj więcej...

„Folusz” na Przeglądzie Zespołów i Grup Kolędniczych w Lublinie

lublin foluszPo Przeglądzie w Kolbuszowej foluszowi kolędnicy – tydzień później, czyli w dniu 14.01 2018r. mogli zaprezentować swoje artystyczne umiejętności na forum ogólnopolskim w Lublinie.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Giedlarowej

senior giedlarowaJak co roku, w styczniu, tak i tym razem 17 stycznia w GOK Giedlarowej odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Seniorzy dopisali i licznie zgromadzili się na sali widowiskowej miejscowego domu kultury. Nie zabrakło również zaproszonych na tę okoliczność gości.

Czytaj więcej...

Parafialne spotkanie opłatkowe w Giedlarowej

oplatek giedlarowaTradycją już się stało, by w Giedlarowej w czasie świątecznym, tuż po Nowym Roku każdy z mieszkańców Parafii p.w. św. Michała Archanioła mógł się podzielić opłatkiem z sąsiadami, przyjaciółmi i nawet z nieznajomymi.
Dlatego chętni parafianie, zaproszeni przez księży: proboszcza księdza Jana Balickiego i wikariusza księdza Tomasza Ruszela 14 stycznia 2018 r. przybyli do Ośrodka Kultury w Giedlarowej, by wziąć udział w tej pięknej ceremonii.

Czytaj więcej...

"Folusz" z Giedlarowej nagrodzony!

kolbuszowaJak co roku tradycyjnie w dniu 6 stycznia, Zespół Folklorystyczny FOLUSZ z Giedlarowej wziął udział w Przeglądzie Widowisk Kolędniczych w Kolbuszowej.

Czytaj więcej...

Wigilia dla osób samotnych z terenu gminy Leżajsk

wigilia samotniDo tradycji należy już organizowanie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Leżajsku, GOK i KGW w Giedlarowej wigilii dla osób samotnych zamieszkałych na terenie naszej Gminy.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt!

swietaZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby te święta, a także cały nadchodzący rok upływał Państwu w harmonii i zadumie, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.

Czytaj więcej...

Premiera musicalu "Stacja Broadway" w Giedlarowej

musical broadwayW minioną niedzielę, 17 grudnia 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Giedlarowej odbyła się premiera musicalu „Stacja Broadway" na podstawie musicalu „Metro".

Czytaj więcej...

Folusz na 27 Folkowych Mikołajkach w Lublinie

folusz lublin8 grudnia 2017 roku Foluszanie z Giedlarowej mieli niekłamaną przyjemność wystąpić na Mikołajkach Folkowych w Lublinie w Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka".

Czytaj więcej...

Tancerze "Maraton Boogie" z kolejnymi sukcesami!

boogie pionkiW niedziele 10 grudnia 2017 roku w Rawie Mazowieckiej w Hotelu Ossa Congress & Spa, odbył się Turniej Tańca Boogie Woogie w ramach World Dance Week 2017.

Czytaj więcej...

Kolejne sukcesy tancerzy Zespołu Maraton Boogie

boogiewoogieW sobotę 2 grudnia tancerze zespołu Maraton Boogie uczestniczyli w XI Ogólnopolskim Turnieju Boogie Woogie i Rock'n'Roll o Puchar Starosty Radomskiego, który został rozegrany w Pionkach k/ Radomia.

Czytaj więcej...

Jesienne Spotkania z Teatrem

teatry miniW dniach 17-19 listopada 2017 roku giedlarowski GOK tętnił teatralnym życiem. Przez trzy wieczory na widzów czekały cztery spektakle teatralne w ramach szóstej edycji Jesiennych Spotkań z Teatrem.

Czytaj więcej...

Świętowanie 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

niepodleglosc giedlarowaW dniu 8 listopada 2017 r. w GOK w Giedlarowej dzieci i młodzież spotkała się, aby wspólnie świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Stacja Broadway w Giedlarowej już 17 grudnia br.

stacja broadwayW imieniu Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk, artystów i realizatorów już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny musical realizowany wspólnie z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, w którym grają dorośli i młodzież zrzeszeni w Teatrze Muzycznym „Broadway" przy GOK w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Koncert jazzowy w Giedlarowej

jazzW piątkowy wieczór, 27 października 2017 roku, w giedlarowskim GOK w ramach III Podkarpackiej Jesieni Jazzowej odbył się koncert zespołu JG Tango Project. 

Czytaj więcej...

V Gminny Przegląd Pieśni Biesiadnej w Giedlarowej

biesiada m22 października 2017 roku w GOK w Giedlarowej odbył się "V Gminny Przegląd Pieśni Biesiadnej''. Organizatorem Przeglądu był Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk, a wzięło w nim udział 8 zespołów z terenu gminy:

Czytaj więcej...

Obchody Dnia Papieskiego w Giedlarowej

papieskiW dniu 15 października 2017 r. z inicjatywy i na zaproszenie GOK i Parafii w Giedlarowej z programem poświęconym pamięci Św. Jana Pawła II wystąpili artyści działający przy Ośrodku Kultury w Dębnie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 rzuchowtaniec m

fitnes m

fitness m 

 

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1231282
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
111
370
481
3382
9879
13153
1231282

Twoje IP: 54.226.33.117
Server Time: 2018-02-20 09:41:15

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt