Delegacja z Brzózy Królewskiej na Forum Kobiet

forum kobietKobiety są współwłaścicielkami gospodarstw rolnych, prowadzą je, ubiegają się o unijne dotacje. Choć wychowują dzieci, prowadzą dom, wiele z nich pracuje również zawodowo, ale i tak znajdują czas na działalność społeczną w stowarzyszeniach i kołach gospodyń wiejskich.

Czytaj więcej...

Brzozoki z występem na Dniu Sołtysa w Giedlarowej

brzozoki soltysiCorocznie 11 marca obchodzony jest Dzień Sołtysa. Święto to ma na celu wyrażenie uznania wszystkim sołtysom, czyli przedstawicielom lokalnych, zwykle wiejskich społeczności.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w Brzózie Królewskiej

kobiety brzoza„Kto ma tyle wdzięku co ja" pod takim hasłem odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Kobiet w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej w dniu 7 marca 2018 r.

Czytaj więcej...

Kurs komputerowy w Brzózie Królewskiej

kurs komputerowyOd 12 lutego 2018 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej trwa bezpłatne szkolenie komputerowe dla seniorów w ramach Cyfrowej Akademii Seniorów.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Brzózie Królewskiej

senior brzozaOsoby starsze są w społeczeństwie niezwykle ważne - to one przekazują młodszym pokoleniom swoją mądrość, a ukochana babcia czy dziadek to dla wnucząt najlepszy przyjaciel i nauczyciel. W minioną sobotę 10 lutego 2018 r. seniorzy z Brzózy Królewskiej spotkali się w miejscowym Ośrodku Kultury na swoim dorocznym święcie.

Czytaj więcej...

Ferie z Kulturą w Brzózie Królewskiej

ferie bkZa nami kolejne ferie w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej. W zajęciach codziennie uczestniczyło ok. 40 dzieci, na które każdego dnia czekały ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu.

Czytaj więcej...

Koncert Zespołów Tanecznych w Brzózie Królewskiej

koncert tanecznyTaniec to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy jest on klasyczny, czy nowoczesny zawsze przynosi mnóstwo satysfakcji, pozytywnie nastraja do świata i poprawia humor.

Czytaj więcej...

Koncert kolęd w Brzózie Królewskiej

koledy brzozaKolędowanie ma w Polsce wielowiekową tradycję. Również w Brzózie Królewskiej zwyczaj kolędowania jest ciągle żywy. 12 stycznia 2018 r. w miejscowym Ośrodku Kultury na wspólnym kolędowaniu z udziałem licznej publiczności spotkało się wielu wykonawców.

Czytaj więcej...

Otwarcie sceny i musical w Brzózie Królewskiej

otwarcie scenyW dniu 29 grudnia 2017 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej odbyły się dwa bardzo ważne wydarzenia. Jednym z nich było otwarcie nowej sceny, na której później grupa teatralna "Broadway" z Giedlarowej przedstawiła musical „Stacja Broadway" opracowany na podstawie musicalu „Metro".

Czytaj więcej...

Telewizja w Brzózie Królewskiej

telewizja bk21 grudnia 2017 r. po raz kolejny w Brzózie Królewskiej gościła Telewizja Rzeszów. Tym razem została nagrana kolacja wigilijna i "Kolęda z szopką". Przed kamerą zaprezentował się zespół Brzozoki oraz rodzina pani Danuty Lis.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238369
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
97
149
1669
1885
4591
12375
1238369

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-17 16:07:37

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt