Ferie z Kulturą w Piskorowicach

ferie piskorowiceFerie, ferie i po feriach czas szybko leci i Ferie z Ośrodkiem Kultury w Piskorowicach też się skończyły. Dla wszystkich którzy chcieli skorzystać mieliśmy różnorakie zajęcia.

Czytaj więcej...

Szkolenie rolników w Piskorowicach

szkolenie rolnikow20 lutego 2018 r. o godzinie 14.00 w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyło się szkolenie dra rolników z Piskorowic zorganizowane przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Piskorowicach

senior piskorowiceW niedzielę 14 stycznia 2018 roku w Ośrodku Kultury w Piskorowicach, jak to już stało się tradycją, zgromadzili się Seniorzy na swoim corocznym spotkaniu, zwanym „Dniem Seniora".

Czytaj więcej...

Pieczenie pierników w Piskorowicach

pierniki piskorowice21 grudnia w Ośrodku Kultury w Piskorowicach zapachniało piernikami. Grupa Przedszkolaków z panią wychowawczynią i mamą przygotowywała pyszne pierniki.

Czytaj więcej...

Mikołaj w Ośrodku Kultury w Piskorowicach

mikolajok6 grudnia wieczorem do Ośrodka Kultury w Piskorowicach przyszedł Mikołaj, wręczył on prezenty wszystkim zgromadzonym dzieciom sprawiając im wielką radość.

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj w ZS w Piskorowicach

mikolajzs6 grudnia rano Zespół Szkół w Piskorowicach odwiedził Święty Mikołaj chodził On od klasy do klasy odwiedzając uczniów. Święty swoją wizytę zaczął od pana Dyrektora a następnie udał się do najmłodszych uczniów szkoły.

Czytaj więcej...

Muffinki w OK w Piskorowicach

muffinki4 grudnia w Ośrodku kultury w Piskorowicach młodzież z wolontariatu szkolnego piekła muffinki, które później sprzedawała w szkole. Zarobione pieniądze idą na szczytny cel, nasz Ośrodek wspiera takie inicjatywy.

Czytaj więcej...

Zajęcia jesienne w Piskorowicach

szyszki17, 22, 24, 29 listopada w Ośrodku Kultury w Piskorowicach młodzież z klasy 7 wraz ze swoimi mamami oraz paniami nauczycielkami Agatą Kubat i Dorotą Rup robiły choinki i stroiki z szyszek.

Czytaj więcej...

Gminny Dzień Niepodległości w Piskorowicach

gminne niepodleglosc11 listopada w Piskorowicach odbyły się gminne uroczystości Obchodów Święta Niepodległości Polski pod hasłem „Pociąg do wolności". Uroczystości rozpoczęła msza święta o godzinie 11.00, której przewodniczył i kazanie wygłosił ksiądz proboszcz Mariusz Kilar.

Czytaj więcej...

Dzień Niepodległości w ZS w Piskorowicach

niepodleglosc zsPrzeddzień Dnia niepodległości 10 listopada w Zespole Szkół w Piskorowicach miała miejsce uroczysta akademia przygotowana przez nauczycieli i uczniów Zespołu szkół.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości w Piskorowicach oczami młodego pokolenia

niepodleglosc piskorowice7 listopada w Ośrodku Kultury w Piskorowicach miały miejsce zajęcia plastyczne „Święto Niepodległości oczami młodego pokolenia". Młodzież mogła wykonać prace plastyczne dowolną techniką. Poniżej przedstawiamy prace jakie zostały wykonane.

Czytaj więcej...

Przygotowania do Święta Niepodległości w Piskorowicach

11listopada przygotowaniaJuż od 3 listopada trwają intensywne przygotowania Dnia Niepodległości. Ośrodek Kultury przy współpracy ze Szkołą wspólnie przygotowuje część artystyczną.

Czytaj więcej...

Warsztaty wykonywania stroików na groby w Piskorowicach

stroiki piskorowice27 października w Ośrodku Kultury dzieci i młodzież przygotowywały stroiki na groby swoich bliskich.

Czytaj więcej...

Wizytacja Arcybiskupa A. Szala w ZS w Piskorowicach

wizytacja piskorowice27 października Zespół Szkół w Piskorowicach odwiedził znakomity gość ksiądz Arcybiskup Adam Szal, było to wielkie wydarzenie w życiu Szkoły z tej okazji uczniowie przygotowali sztukę teatralną pod tytułem „Fatima" reżyserem sztuki był ksiądz proboszcz Mariusz Kilar.

Czytaj więcej...

Warsztaty ozdób urodzinowych w Piskorowicach

ozdoby m24 i 25 października kilka dziewczynek zebrało się aby w naszym Ośrodku Kultury robić ozdoby na przyjęcie urodzinowe.

Czytaj więcej...

Premiera sztuki teatralnej "Fatima" w Piskorowicach

fatima m22 października 2017 r. w Kościele parafialnym w Piskorowicach miała miejsce premiera sztuki teatralnej „Fatima". Sztuka opowiada historię trójki dzieci Łucji, Hiacynty i Franciszka, którym ukazuje się Maryja jednak na początku nikt im nie wierzy ani władza kościelna ani państwowa.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej w Piskorowicach

dzien edukacji13 Października w Zespole Szkół w Piskorowicach odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów dla swoich nauczycieli. Uczniowie zaprezentowali kilka scenek kabaretowych z życia szkoły.

Czytaj więcej...

Bieg Historyczny w Piskorowicach

bieg m12 października 2017 r. w Piskorowicach odbył się Bieg Historyczny dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Piskorowicach. Bieg został zorganizowany przy współpracy Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie "Region Sanu i Trzebośnicy", Ośrodka Kultury i Zespołu Szkół w Piskorowicach.

Czytaj więcej...

Niespodzianka na Dzień Chłopaka w Piskorowicach

niespodzianka dzienchlopakaW czwartek 27 września dziewczynki z Piskorowic ze szkoły podstawowej postanowiły zrobić niespodziankę na dzień chłopaka swoim kolegom z klasy.

Czytaj więcej...

Konkurs "Powstanie Warszawskie moimi oczami" w Piskorowicach

powstanie konkursPierwszego sierpnia wybuchło Powstanie Warszawskie, chcąc uczcić pamięć Powstańców Ośrodek Kultury w Piskorowicach zorganizował konkurs plastyczny.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 rzuchowtaniec m

fitnes m

fitness m 

 

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1230270
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
63
302
2851
3693
8867
13153
1230270

Twoje IP: 54.147.147.224
Server Time: 2018-02-18 08:45:40

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt