Orkiestra i Mażoretki na powiatowych obchodach Dnia Strażaka

straz powiat15 maja 2018 r. uroczyście świętowali strażacy z powiatu leżajskiego. Obchody rozpoczęły się apelem na placu przed budynkiem Komendy Powiatowej Straży Pożarnej.

Czytaj więcej...

Zespół Brzozoki w Dobryniowie w powiecie krasnystawskim

12 maja 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Kolonii Dobryniódobrynioww odbył się Jubileusz 40-lecia Zespołu Śpiewaczego SAMI SWOI z Dobryniowa. W uroczystości wzięło udział wielu znakomitych gości miedzy innymi i Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko.

Czytaj więcej...

Sprzątanie świata z udziałem pracowników OK w Brzózie Królewskiej

sprzatanie swiataWójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko oraz Stare Miasto- Park Sp. z o.o. już po raz kolejny zaprosili firmy, instytucje, mieszkańców do uczestnictwa w akcji „Sprzątamy naszą Gminę".

Czytaj więcej...

Orkiestra z Brzózy Królewskiej z występem w Przychojcu

3majorkiestraTegoroczne Gminne Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 Maja obchodzone były w Przychojcu. Trzeciomajowa uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w intencji ojczyzny.

Czytaj więcej...

Obchody Trzeciomajowe w Brzózie Królewskiej

3majbrzozaMaj jest miesiącem szczególnym w historii Polski. W pierwszych trzech dniach maja obchodzone są w Polsce trzy ważne święta. Pierwszy maj zapisał się jako Międzynarodowe Święto Pracy obchodzone nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Czytaj więcej...

Zgrupowanie musicalowe w OK w Brzózie Królewskiej

zgrupowanie mPrzez 2 dni w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej trwało zgrupowanie Teatru Muzycznego Broadway. W dniu 30 kwietnia i 1 maja 2018 r. młodzi aktorzy ćwiczyli pod czujnym okiem opiekunów układy taneczne oraz śpiew do nowego wodewilu "Nasza jest noc", którego premiera odbędzie się już w maju tego roku podczas Nocy Muzeum w Leżajsku.

Czytaj więcej...

Brzózańska Bagatelka na Harcach Teatralnych

bagatelkaW dniu 27 kwietnia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej już po raz kolejny odbył się Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych pn: „Kwietniowe Harce Teatralne".

Czytaj więcej...

Premiera sztuki "Biuro matrymonialne" w Brzózie Królewskiej

biuro matrymonialneW dniu 25 kwietnia 2018 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej miała miejsce premiera spektaklu "Biuro matrymonialne" w wykonaniu młodzieżowej grupy teatralnej "Bagatelka".

Czytaj więcej...

Premiera teatrzyku "Bajkowy pociąg" w Brzózie Królewskiej

bajkowy pociagW dniu 25 kwietnia 2018 r. w brzózańskim Ośrodku Kultury już po raz kolejny gościły przedszkolaki i uczniowie pierwszych klas miejscowego Zespołu Szkół. Tym razem mali widzowie obejrzeli przedstawienie "Bajkowy pociąg" w wykonaniu ośrodkowego teatrzyku "Bagatelka".

Czytaj więcej...

Orkiestra Dęta z Brzózy Królewskiej na Paradzie Turków

parada turkiW Majdanie Zbydniowskim w gminie Zaleszany w powiecie stalowowolskim odbyła się w dniu 15 kwietnia 2018 r. XXVI Podkarpacka oraz XV Ogólnopolska Parada Straży Wielkanocnych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

jadlo m

noc m

konkursdebno m

konkurschalupki m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1255689
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
66
201
1233
1336
5652
8512
1255689

Twoje IP: 54.80.82.9
Server Time: 2018-05-26 13:28:12

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt