Wkrótce otwarcie Brzózańskiej Stodoły

muzeumW najbliższym czasie w Brzózie Królewskiej będzie dostępna do zwiedzania kolekcja starodawnych narzędzi i sprzętów. Będzie to możliwe dzięki zaangażowaniu i pasji pana Czesława Rydzaka, który w sposób kompleksowy zgromadził przedmioty związane z dawnym życiem na wsi oraz dzięki mieszkańcom, którzy zechcieli przekazać eksponaty.

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny ZS w Brzózie Królewskiej

piknik brzozaW dniu 10 czerwca 2018 r. już po raz piąty odbył się Piknik Rodzinny w Brzózie Królewskiej. Głównym organizatorem tego święta był Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko oraz Dyrektor Zespołu Szkół pan Marian Grabarz wraz z nauczycielami i społecznością szkolną.

Czytaj więcej...

Spektakl "Wąż" w brzózańskim Ośrodku Kultury

waz mGwarnie i wesoło zrobiło się od rana w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej w dniu 7 czerwca 2018 r. Wszystko to za sprawą dzieci z przedszkola i młodszych klas z miejscowego Zespołu Szkół, które przyszły obejrzeć przedstawienie pt. "Wąż". Spektakl prezentowany był przez grupę teatralną Baratario działającą przy Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku.

Czytaj więcej...

Brzozoki i KGW z Brzózy Królewskiej na Włościańskim Jadle

jadlo brzozaW dniu 27 maja 2018 r. w Giedlarowej odbyła się kolejna edycja „Włościańskiego jadła". Impreza ta ma na celu przybliżenie smaku dawnych, często zapomnianych, a bardzo zdrowych i oryginalnych potraw przygotowywanych niegdyś przez naszych przodków.

Czytaj więcej...

Orkiestra i Mażoretki na powiatowych obchodach Dnia Strażaka

straz powiat15 maja 2018 r. uroczyście świętowali strażacy z powiatu leżajskiego. Obchody rozpoczęły się apelem na placu przed budynkiem Komendy Powiatowej Straży Pożarnej.

Czytaj więcej...

Zespół Brzozoki w Dobryniowie w powiecie krasnystawskim

12 maja 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Kolonii Dobryniódobrynioww odbył się Jubileusz 40-lecia Zespołu Śpiewaczego SAMI SWOI z Dobryniowa. W uroczystości wzięło udział wielu znakomitych gości miedzy innymi i Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko.

Czytaj więcej...

Sprzątanie świata z udziałem pracowników OK w Brzózie Królewskiej

sprzatanie swiataWójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko oraz Stare Miasto- Park Sp. z o.o. już po raz kolejny zaprosili firmy, instytucje, mieszkańców do uczestnictwa w akcji „Sprzątamy naszą Gminę".

Czytaj więcej...

Orkiestra z Brzózy Królewskiej z występem w Przychojcu

3majorkiestraTegoroczne Gminne Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 Maja obchodzone były w Przychojcu. Trzeciomajowa uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w intencji ojczyzny.

Czytaj więcej...

Obchody Trzeciomajowe w Brzózie Królewskiej

3majbrzozaMaj jest miesiącem szczególnym w historii Polski. W pierwszych trzech dniach maja obchodzone są w Polsce trzy ważne święta. Pierwszy maj zapisał się jako Międzynarodowe Święto Pracy obchodzone nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Czytaj więcej...

Zgrupowanie musicalowe w OK w Brzózie Królewskiej

zgrupowanie mPrzez 2 dni w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej trwało zgrupowanie Teatru Muzycznego Broadway. W dniu 30 kwietnia i 1 maja 2018 r. młodzi aktorzy ćwiczyli pod czujnym okiem opiekunów układy taneczne oraz śpiew do nowego wodewilu "Nasza jest noc", którego premiera odbędzie się już w maju tego roku podczas Nocy Muzeum w Leżajsku.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

dzienmamytaty m

konkursdebno m

wakacjegiedl m 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1263022
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
240
236
1946
1571
5903
7082
1263022

Twoje IP: 54.159.91.117
Server Time: 2018-06-23 23:17:37

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt