Piknik Rodzinny w Dębnie

piknik debnoW dniu 17 czerwca 2018r. przy Zespole Szkół w Dębnie odbył się Piknik rodzinny pod hasłem: „Z nami rozwiniesz skrzydła – naukowo i sportowo, artystycznie, kolorowo" na którym to rodzice wraz z dziećmi mieli okazję spędzić aktywnie miłe, niedzielne popołudnie.

Czytaj więcej...

Piknik sportowo-rekreacyjny w Dębnie

piknikdebnoW dniu 10 czerwca 2018r. w Dębnie Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno, Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Wójt Gminy Leżajsk, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dębnie zorganizowali piknik sportowo – rekreacyjny pt."Człowiek najlepszą inwestycją" realizowany i dofinansowany w ramach projektu NAWIGATOR i Programu Wspierania Ekonomi Społecznej realizowanego przez Podkarpacki Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.

Czytaj więcej...

Przegląd Pieśni Maryjnej w Dębnie

przeglad maryjnyW dniu 28 maja w Kościele Parafialnym w Dębnie odbył się Koncert Pieśni Maryjnych. Koncert ten przygotował zespół Cantilenae.

Czytaj więcej...

KGW Dębno na Włościańskim Jadle

kgwdebno jadloWłościańskie Jadło jest to impreza, która ma na celu przybliżenie współczesnemu społeczeństwu smak dawnych i często zapomnianych, zdrowych i oryginalnych potraw, takich jak kiedyś przygotowywali nasi przodkowie.

Czytaj więcej...

Zespoły z Dębna na Przeglądzie Maryjnym

znak nadzieiDnia 27 maja 2018 r. w Bazylice O.O. Bernardynów w Leżajsku odbył się Przegląd Pieśni Maryjnych pn. „Znak nadziei".

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne i taneczne w Dębnie

plastyczne taneczneW dniu 10 maja w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się zajęcia plastyczne dla dzieci. Na tych zajęciach dzieci wykonywały kartki okolicznościowe na Dzień Matki.

Czytaj więcej...

Cantilenae na występie w Giedlarowej

cantilenae giedlarowaW minioną niedzielę, 6 maja 2018 roku, zespół Cantilenae z Dębna wystąpił z koncertem na obchodach 75 rocznicy pacyfikacji wsi Giedlarowa.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa w Dębnie

palmowa debnoNiedziela Palmowa przypada na tydzień przed Wielkanocą. Jest to ostatni tydzień Wielkiego Postu, czyli adekwatny czas do przygotowania duchowego, refleksji oraz przeżywania Męki Chrystusa. 

Czytaj więcej...

Przygotowanie palm wielkanocnych w Dębnie

palmy debnoTradycyjnie jak co roku w Ośrodku Kultury przygotowywane są palmy wielkanocne. Do ich użycia użyto gałązek bukszpanu, wierzby, suchych traw polnych, farbowane kłosy zbóż i kolorowych kwiatów z bibuły.

Czytaj więcej...

Wystawa wielkanocna w Dębnie

wystawa wielkanocW Ośrodku Kultury w Dębnie zorganizowano kiermasz wielkanocny. Prace na kiermasz przygotowały Panie Anna Cebulak, Maria Rapałow, Jolanta Bartnik, a uczniowie z Niepublicznego Gimnazjum piękne kartki świąteczne.

Czytaj więcej...

Misterium Męki Pańskiej w Dębnie

miesterium debnoW dniu 18 marca 2018r Ośrodek Kultury w Dębnie w okresie na oczekiwania na Święta Wielkiej Nocy przygotował Misterium Wielkanocne pt: „Poprzez krzyż do chwały". 

Czytaj więcej...

Spotkanie z poezją z okazji 100- rocznicy Odzyskania Niepodległości w Dębnie

poezja niepodleglosciowa11 listopada to Dzień Niepodległości. W tym roku przypada 100- rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Ten dzień w Polsce obchodzony jest niezwykle uroczyście, z wielkim patosem i zadumą. Święto to jest uważane za najważniejsze święto państwowe w roku. 

Czytaj więcej...

Kurs komputerowy w Dębnie

kurs komputerowyW Ośrodku Kultury w Dębnie od dnia 22 marca 2018 roku odbywa się kurs komputerowy. Kurs ten realizowany jest w ramach projektu „Cyfrowe okno na świat" jest to szkolenie ICT z certyfikatem dla osób dorosłych w całości finansowane z środków Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...

Ferie z Kulturą w Dębnie

feriezimowe debnoW drugim tygodniu ferii w Ośrodku odbyły się zajęcia plastyczne, kulinarne i zabawy świetlicowe. Na zajęciach plastycznych dzieci robiły swoje fotografie, a następnie oprawiły je w ramki.

Czytaj więcej...

Ferie z OK w Dębnie

ferie debnoW pierwszych dniach ferii odbyły się warsztaty z masy solnej. Masa solna służy do wielu ciekawych prostych zabaw. Z masy solnej można wykonywać rozmaite przedmioty i figurki. Dzieci wykonały ciekawe prace, które następnie pomalowały farbami plakatowymi.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Dębnie

senior debnoW dniu 21 stycznia 2018 roku Ośrodek Kultury w Dębnie przy współpracy Koła Gospodyń Wiejskich zorganizowali po raz kolejny imprezę dla osób najstarszych z okazji Dnia Seniora.

Czytaj więcej...

Noworoczny koncert kolęd i pastorałek w Dębnie

koledy debnoW dniu 14 stycznia 2018 roku w Kościele Parafialnym w Dębnie odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Organizatorzy koncertu to Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dębnie, Niepubliczne Gimnazjum w Dębnie i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno. 

Czytaj więcej...

Orszak Trzech Króli w Dębnie

orszak debnoTradycyjnie jak w ubiegłym roku dnia 6.01.2018 r. przez miejscowość Dębno przeszedł orszak Trzech Króli. Został on zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno.

Czytaj więcej...

Zapachniało świętami w Ośrodku Kultury w Dębnie

pierniki debnoPodczas warsztatów w Ośrodku Kultury w Dębnie dzieci zabawiły się w cukierników, piekły świąteczne pierniczki.
Jak się okazało uczestnicy warsztatów mają już pewną wprawę.

Czytaj więcej...

Przedświąteczne warsztaty w Dębnie

warsztaty przedswiateczneW dniach 6 i 7 grudnia w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się zajęcia rękodzielnicze. Uczestnicy warsztatów, wśród których znalazły się dzieci uczęszczające na zajęcia artystyczne przygotowali kartki i ozdoby świąteczne.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

dzienmamytaty m

konkursdebno m

wakacjegiedl m 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1263022
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
240
236
1946
1571
5903
7082
1263022

Twoje IP: 54.159.91.117
Server Time: 2018-06-23 23:28:14

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt