Gminne Święto Przedszkolaka za nami!

przedszkoladaCzęsto zastanawiamy się co zrobić, by dziecko potrafiło cieszyć się z sukcesów, znało swoją wartość, ale także nauczyło się szlachetnej rywalizacji? Dobrym sposobem na wzmocnienie charakteru najmłodszych jest udział w konkursach. Zgodnie z tym założeniem w Ośrodku Kultury w Wierzawicach 16 maja 2018 r. odbył się VI Gminny konkurs recytatorski, piosenki i plastyczny pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Tydzień Bibliotek w Wierzawicach

tydzien bibliotekDzieci z klasy II Szkoły Podstawowej w Wierzawicach odwiedziły Bibliotekę wraz wychowawczynią p. Dorota Ćwikła ph. "Znamy postacie bajkowe"- wspólne czytanie, rebusy, krzyżówki, itp.

Czytaj więcej...

Fantazyjki z Wierzawic na Harcach Teatralnych

fantazyjki harceTeatrzyk „Fantazyjki" działający przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach był jednym z ośmiu grup teatralnych, który zaprezentował się na Harcach Teatralnych w Giedlarowej w dniu 27 kwietnia 2018 r.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Wierzawic na Gminne Święto Przedszkolaka

swieto przedszkolakaArtystyczne prezentacje najmłodszych już 16 maja w Ośrodku Kultury w Wierzawicach! Zbliża się najprzyjemniejsze wydarzenia w roku, czyli... Gminne Święto Przedszkolaków! Jak co roku swoje talenty ujawnią przed liczną publicznością przedszkolaki z Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Robótki ręczne w OK w Wierzawicach

robotkiRobótki szydełkowe to rozwijające kreatywność i zdolności manualne rękodzieło. Przy pomocy prostego narzędzia i nici można wyczarować prawie wszystko: od przedmiotów ozdabiających i upiększających nasze otoczenie jak i części ubrania.

Czytaj więcej...

Zespół "Skaczące Nutki" z OK w Wierzawicach

nutkiZespół taneczny "Skaczące nutki" z OK z Wierzawic ćwiczy pod kierunkiem p. Karoliny Majdan przygotowując się do czerwcowego przeglądu tańca.

Czytaj więcej...

Inspiracje plastyczne w Wierzawicach - zajączek wielkanocny

inspiracje zajaczekW Bibliotece i w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyły się warsztaty dla dzieci, w których wzięły udział dzieci z III klasy Szkoły Podstawowej w Wierzawicach z wychowawczynią p. Urszulą Pelczar-Gruewa.

Czytaj więcej...

Warsztaty wielkanocne w Wierzawicach

warsztaty wielkanoc13 marca dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wierzawicach robiły kwiaty z bibuły, którymi będą przystrajać palmy. Tradycja robienia kwiatów z bibuły w naszym regionie sięga dawnych czasów i nie dotyczy tylko kwiatów do palm na Niedzielę Palmową.

Czytaj więcej...

Bajkowe spotkanie w Wierzawicach

bajkowe spotkanieW dniu 2 marca Biblioteka i Ośrodek Kultury w Wierzawicach gościły najmłodsze dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wierzawicach z wychowawczynią panią Renatą Czerwonka.

Czytaj więcej...

Szkolenie dla rolników w OK w Wierzawicach

szkolenie rolnikowW dniu 20 lutego 2018 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyło się szkolenie dla rolników na temat – Płatności bezpośrednich do gruntów rolnych na 2018 r. 

Czytaj więcej...

Warsztaty artystyczne w Wierzawicach

breloczkiOśrodek Kultury w Wierzawicach zaprasza dzieci na zajęcia plastyczne w poniedziałki i wtorki w godz. od 15.00 – 17.00. 

Czytaj więcej...

Zakończenie ferii w Wierzawicach

zakonczenie ferii9 lutego na zakończenie ferii, odbył się dzień talentów, były śpiewy, tańce, zabawy z piłką, zajęcia artystyczne. Dzieci otrzymały piękne dyplomy i słodycze.

Czytaj więcej...

Zimowe zabawy w czasie ferii w Wierzawicach

zimowe zabawyFerie zimowe dla dzieci i młodzieży to wymarzony czas zabaw na śniegu. Organizatorzy zorganizowali wyścigi na sankach, wojnę na śnieżki, lepienie postaci śniegowych to przyniosło mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i organizatorom śniegowego szaleństwa.

Czytaj więcej...

Warsztaty kulinarne w Wierzawicach

kulinarnieTłusty czwartek to ostatnie dni karnawału i rozpoczęcie przygotowań do słodkiego tłustego czwartku i smażenia pączków. 

Czytaj więcej...

Kreatywne zajęcia w Wierzawicach

kreatywnieZajęcia z masą solną, gry planszowe, zajęcia świetlicowe, kalambury, gra w piłkarzyki, gra w bilard,zgadywanki literackie to zajęcia, które odbywały się podczas ferii zimowych w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach.

Czytaj więcej...

Pierwszy tydzień ferii w Wierzawicach

tydzien feriiW pierwszym tygodniu ferii zimowych w Bibliotece i w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywały się zajęcia dla tych dzieci, które postanowiły zostać w domach.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora w Wierzawicach

senior wierzawice2 lutego 2018 r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się coroczna uroczystość z okazji Dnia Seniora.
Ten wspaniały zwyczaj zainicjowany wiele, wiele lat temu stał się tradycją! – i dziękujemy wszystkim tym, którzy ją kultywują.

Czytaj więcej...

Zajęcia z piankoliną i wykonywanie gniotków w Wierzawicach

piankolinaZajęcia dla dzieci z piankoliny i wykonywanie gniotków odbywały się w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach. 

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne i taneczne w Wierzawicach

taneczne plastyczneW Ośrodku Kultury w Wierzawicach trwają przygotowania do uroczystości z okazji „Dnia Seniora". Grupa taneczna „Krasnoludki" pod kierunkiem p. Karoliny Majdan /choreografa/ przygotowuje układy taneczne, by zaprezentować się podczas części artystycznej na imprezie dla najstarszych mieszkańców Wierzawic.

Czytaj więcej...

Festiwal Kolęd i Pastorałek za nami!

festiwal koled24 stycznia 2018 r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Wierzawicach rozbrzmiewały kolędy i pastorałki związane z polską tradycją Świat Bożego Narodzenia. Impreza organizowana od lat szesnastu zjednała już sobie stałe grono zwolenników.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

dzienmamytaty m

konkursdebno m

wakacjegiedl m 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1263022
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
240
236
1946
1571
5903
7082
1263022

Twoje IP: 54.159.91.117
Server Time: 2018-06-23 23:22:56

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt