"Co tam za miedzą?" w Chałupkach Dębniańskich

W dniu 27.06.2021 r. W Chałupkach Dębniańskich przy placu Ośrodka Kultury odbyła się cykliczna impreza plenerowa ,,CO TAM ZA MIEDZĄ". W programie udział wzięły zaproszone przez organizatorów zespoły śpiewacze:

-,, Brzozoki" oraz kabaret ,,Wrzuć na luz" z Brzózy Królewskiej
- ,,Piskorowiczanie" z Piskorowic
- ,,Chałupczanie" z Chałupek Dębniańskich
- ,,Canta Rhei" również z Chałupek Dębniańskich.
Nie obyło się też bez atrakcji dla dzieci i młodzieży jak również dorosłych:
tj. plac zabaw, (zjeżdżalnie, trampolina, malowanie twarzy, konkursy itp.)
Podczas powyższego wydarzenia odbyła się również charytatywna zbiórka wraz z kiermaszem i licytacją.
Serdeczne podziękowania składamy na ręce naszych partnerów i współorganizatorów, tj.:
Panu Wójtowi Gminy Leżajsk , Panu Staroście Powiatu Leżajskiego, Firmie TEXPOL DYSTRYBUCJA Sp. zo.o. Sp.K., Firma ,, CASTRA"Sp. z o.o. - Chałupki Dębniańskie, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Grodzisku Dolnym, Szkółka Roślin w Wierzawicach, Księgarnia Eurydyka, Sklep Spożywczo - Przemysłowy Krystyna i Stanisław Czerwonka, Pan Dominik Ogryzek - Radny Gminy Leżajsk, Pan Wiesław Żak - Sołtys Sołectwa Chałupki Dębniańskie, Koło Gospodyń Wiejskich z Chałupek Dębniańskich, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk, Czesława i Tadeusz Tupajowie, Restauracja ,,Dębnianka"oraz wiele innych osób o dobrym sercu biorących udział w licytacji wystawionych przedmiotów. Wszystkim darczyńcom i uczestnikom powyższego Pikniku serdecznie z całego serca dziękujemy, życząc aby to Wasze dobro wróciło do Was ze zdwojoną siłą.