GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Brzozaki z występem w Niwiskach

W dniu 30 listopada 2019 r. zespół Brzozoki wystąpił w Niwiskach podczas "XVII Biesiady u Hupki". Grupa gościła w tej miejscowości na zaproszenie Dyrektorki Gminnego Ośrodka Kultury i Bibliotek w Niwiskach, za które serdecznie dziękujemy. Pełna sala publiczności i gromkie oklaski to była wielka nagroda za trud włożony w przygotowanie występu. Jeszcze raz dziękujemy za miłe i bardzo gościnne przyjęcie oraz możliwość zwiedzenia dworku Hubki.

Czytaj więcej: Brzozaki z występem w Niwiskach

Brzozoki w Nosówce

Kolejny występ za nami. 17 listopada 2019 r. w Nosówce odbył się Dzień Seniora. W tym dniu na scenie wystąpił zespół Brzozoki z Brzózy Królewskiej, który jak zwykle rozbawił publiczność scenkami kabaretowymi i skocznymi piosenkami.

Czytaj więcej: Brzozoki w Nosówce

Brzozoki z występem w Woli Zgłobieńskiej

Niedzielne popołudnie 20 października 2019 r. zespół Brzozoki spędził w Woli Zgłobieńskiej na zaproszenie pani Małgorzaty Kot Dyrektor Lokalnego Ośrodka Kultury "Wspólnota" w Zgłobniu. W tym dniu brzózańska grupa wystąpiła dla zgromadzonych na sali seniorów, którzy obchodzili swoje święto. Zespół zaprezentował swój program wokalno- kabaretowo- taneczny. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Czytaj więcej: Brzozoki z występem w Woli Zgłobieńskiej

Święto Pieczonego Ziemniaka w Brzózie Królewskiej

W dniu 22 września 2019 r. w Brzózie Królewskiej odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Organizatorem tego cyklicznego święta było KGW z Brzózy Królewskiej, przy współpracy Wójta Gminy Leżajsk i GOK Gminy Leżajsk. Natomiast Partnerami w organizacji byli: Powiat Leżajski, Sołtys Brzózy Królewskiej wraz z Radą Sołecką, Towarzystwo Myśliwskie im. Św. Huberta w Leżajsku, Ochotnicza Straż Pożarna w Brzózie Królewskiej, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska, Zespół Szkół oraz Fundacja "Wolno marzyć".

Czytaj więcej: Święto Pieczonego Ziemniaka w Brzózie Królewskiej