GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Wakacje z Kulturą w Biedaczowie

Od 1 do 10 lipca 2020r. Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Biedaczowie zorganizowały zajęcia dla dzieci na wakacjach. W ramach "Wakacji z kulturą" odbyły się w tym czasie zajęcia plastyczne. Dzieci tworzyły w technice kolażu komponując z fragmentów gazet ciekawe obrazy. Bardzo ciekawe były również zajęcia lepienia z gliny i wykonywania figurek z masy solnej. Wiele radości sprawiło dzieciom tworzenie prac w tych materiałach.

Czytaj więcej: Wakacje z Kulturą w Biedaczowie

Wakacyjna wycieczka rowerowa w Biedaczowie

8 lipca 2020r. Ośrodek Kultury i Biblioteka w Biedaczowie zorganizowały kolejną wycieczkę rowerową dla dzieci na wakacjach. Tym razem pojechaliśmy nad zalew do Brzózy Królewskiej. Wspaniale wyposażony plac zabaw dostarczył dzieciom wiele radości. Nie mniej też uciechy sprawiło im karmienie oswojonych dzikich kaczek, które pływały po zalewie. Pogoda i humory dopisały wspaniale.

Czytaj więcej: Wakacyjna wycieczka rowerowa w Biedaczowie

Majówka w Biedaczowie

31.05.2020 r Ośrodek Kultury w Biedaczowie we współpracy z Parafią w Gwizdowie zorganizował Majówkę pod kapliczką upamiętniającą uratowanie mieszkańców Biedaczowa od zarazy z 1872 r. Była to pierwsza "impreza" na wolnym powietrzu w naszej Gminie po odmrożeniu placówek kultury.

Czytaj więcej: Majówka w Biedaczowie

Podkategorie