GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Zajęcia plastyczne na feriach w Biedaczowie

W dniach 17,21,24.01.2020 r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował dla dzieci na feriach zajęcia plastyczne. Dzieci zapoznały się z różnymi technikami. Na początek wykonały "kwiaty dla babci" - bukieciki z kwiatami z bibuły. W kolejnych dniach wykonywały prace z masy solnej i papieroplastykę. Te ciekawe techniki skupiły bardzo liczne grono uczestników, a w wyniku zajęć powstały ciekawe prace zaskakujące pomysłowością i fantazją.

Czytaj więcej: Zajęcia plastyczne na feriach w Biedaczowie

Konkurs karaoke w Biedaczowie

16.01.2020 r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował dla dzieci na feriach konkurs karaoke i zabawę karnawałową. Można było spróbować swoich sił śpiewając piosenkę solo lub w grupie. Dla wszystkich uczestników zapewniliśmy słodkie nagrody, a potem była chwila zabawy przy karnawałowych rytmach.

Czytaj więcej: Konkurs karaoke w Biedaczowie

Ferie w Kuchcikowie w Biedaczowie

15.01.2020 r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie przygotował dla dzieci"Ferie w Kuchcikowie". Jest to jedna z wielu propozycji na ferie dla najmłodszych. Podczas zajęć dzieci wykonywały dekoracje z owoców i warzyw. Bardzo liczna grupa uczestników wyczarowywała w tym apetycznym materiale kwiaty,zwierzęta i postacie. Miej cierpliwi na koniec mogli zjeść owoce i warzywa, co na pewno wyszło im na zdrowie.

Czytaj więcej: Ferie w Kuchcikowie w Biedaczowie

Wyjazd Teatru Plenerowego z Biedaczowa do Teatru Maska

05.01.2020 r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował wyjazd do Teatru Maska w Rzeszowie na spektakl "Opowieść wigilijna". Wyjazd był nagrodą dla członków teatru plenerowego za przygotowanie spektaklu "Legenda o smoku wawelskim II". Po przedstawieniu spotkaliśmy się z zaprzyjaźnionym z nami aktorem Andrzejem Piecuchem. Transport zasponsorował Wójt Gminy Leżajsk Krzysztof Sobejko.

Czytaj więcej: Wyjazd Teatru Plenerowego z Biedaczowa do Teatru Maska

Podkategorie