Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk

Święto Wsi Dębno

Święto Wsi Dębno

W dniu 13.06.2021r. na placu przy Ośrodku Kultury w Dębnie odbyło się Święto Wsi Dębno. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez GOK Gminy Leżajsk, Ośrodek Kultury w Dębnie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Dębnie, współorganizatorami byli: sołtys Dębna Wiesław Perykasza, OSP i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno. Impreze uświetniły występy: Zespołu Śpiewaczego DĘBNIANIE, Zespołu CANTILENAE, Solistek STUDIA PIOSENKI działającego przy Ośrodku Kultury w Dębnie, Zespołu Śpiewaczo-obrzędowego BRZOZOKI z Brzózy Królewskiej, MARATONU BOOGIE z Giedlarowej, CANTA-RHEI z Chałupek Dębniańskich oraz Bogdan Pęcak na fletni pana.

Wieczorem ze spektaklem „Skrzypek na dachu” wystąpił Teatr Muzyczny BROADWAY działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej. Występy zespołów cieszyły się zainteresowaniem i gromkimi brawami oraz miłym przyjęciem przez publiczność.
Dla dzieci przez cały czas trwania imprezy dostępne były zjeżdżalnie oraz trampoliny, organizowane były również gry i zabawy. Wieczorem odbyło się przez wszystkich wyczekiwane losowanie z atrakcyjnymi nagrodami, nagrodą główną ufundowaną przez Wójta Gminy Leżajsk Pana Krzysztofa Sobejko był rower oraz rowerek.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy w jakikolwiek sposób (finansowy, rzeczowy) przyczynili się do uświetnienia naszego święta.