Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Ferie z Kulturą w Maleniskach

ferie maleniskaW Maleniskach tegoroczne FERIE Z KULTURĄ trwały od 5 do 7 lutego. W pierwszy dzień dzieci swoich sił próbowały w tworzeniu kolorowych sałatek owocowych. Oprócz owoców nie mogło zabraknąć także bitej śmietany i czekolady. A te wszystkie smakołyki znalazły się w wafelkowych miseczkach.

I niezaprzeczalnie każda porcja wyszła przepysznie. Korzystając z pięknej zimy w drugi dzień trochę ruchu na świeżym powietrzu nikomu nie zaszkodziło a wręcz przeciwnie. Aniołków na śniegu nie brakowało a przy tym wielkiej radości. Aby rozgrzać towarzystwo po zabawach w śniegu dzieci zmierzyły się w konkurencjach przygotowanych w Ośrodku kultury. W trzeci dzień Ferii z Kulturą dzieci oraz młodzież biorąca udział w zajęciach przez cały rok wybrała się do kina. Seanse wszystkim przypadły do gustu co można zauważyć na zdjęciach z wyjazdu.

rzuchowtaniec m

fitnes m