Zakończenie Ferii z Kulturą i Biblioteką w Piskorowicach

Ferie , Ferie i po feriach…
Podsumujmy więc co to się u nas w Piskorowicach na feriach działo. Pozwólcie, że na początku trochę cyfr. Na zajęcia uczęszczało ogółem 29 dzieci, z czego 14 dzieci chodziło co najmniej 5 razy.
Chciałem podziękować Paniom z KGW, które przygotowywały zajęcia „kuchcikowo”. Ferie były organizowane wspólnie z Biblioteką i obie organizacje współpracowały ze sobą. Dziękuje sołtysowi Piskorowic Panu Aleksandrowi Dudkowi za przekazanie gadżetów na nagrody.
W naszej ofercie było wiele zajęć’; dzieci mogły kolorować rysunki, robiliśmy rybki do akwarium, miniaturowe drzewka, odlewaliśmy z masy gipsowej różne formy, a następnie malowaliśmy, mieliśmy 2 mini dyskoteki oraz karaoke. Dzieci mogły się przebierać w różne stroje i przede wszystkim spędzić ten czas razem w radosnym gronie. Zapraszamy do naszego Ośrodka Kultury na organizowane zajęcia i imprezy.