Dzień Kobiet w Rzuchowie

13 marca 2023 rok to wyjątkowy dzień w Ośrodku Kultury w Rzuchowie. W tym dniu  odbyło się spotkanie, z okazji  Dnia Kobiet. Rozpoczęło się od życzeń i kwiatów dla pań, od sołtysa pana Władysława Wanata i przedstawiciela Rady sołeckiej pana Jerzego Koguta. W dalszej części spotkania na temat zdrowego odżywiania opowiedziała  dietetyk pani Agnieszka Zagaja, która przedstawiła zasady i formy zdrowego żywienia tak bardzo ważne dla naszego zdrowia, funkcjonowania i korzystania z pełni życia. Choć kobiety z natury są piękne to blasku ich urody dodał pokaz makijażu wykonany przez panią Renatę Kazak, która przygotowała  zaproszone Panie jakby miały pozować do zdjęć na czerwonym dywanie. Aby Panie poczuły się  w całej swojej okazałości jako płeć piękna, o kosmetykach i ich działaniu oraz jak być niepowtarzalną  o każdej porze opowiedziała dyrektor sprzedaży Mary Key Pani Ewa Buszta. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku i wspólnych rozmowach.