Spotkanie z sanepidem w Wierzawicach

W dniu dzisiejszym 11 czerwca w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyło się inspirujące spotkanie z pracownikiem Sanepidu, panią Michaliną Bzdyra. Były one skierowane do dzieci i miały na celu przybliżenie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia oraz stylu życia.
Podczas spotkania dzieci klas drugich i trzecich dowiedziały się o ważnych zasadach higieny, zdrowego odżywiania codziennych nawyków, które mogą pomóc w utrzymaniu zdrowia.
Dzięki interaktywnym zabawom dzieci nie tylko mogły zdobyć nową wiedzę, ale   także aktywnie ją wdrożyć.

Serdeczne podziękowanie składamy dla pani Michaliny Bzdyra za przeprowadzenie interesujących, edukacyjnych zajęć.

Podziękowania kierujemy do wychowawczyń klas drugiej i trzeciej pani Urszuli Pelczar
pani Doroty Ćwikła
pani Renaty Czerwonka za zaangażowanie i obecność.
Dziękujemy dzieciom za ich żywiołowy pełen entuzjazmu udział w dzisiejszych zajęciach.