Rozpoczęcie wakacji w Wierzawicach

W pierwsze lipcowe przedpołudnie w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyły się zajęcia ,,Wakacje z Kulturą”, w ramach których zorganizowano spotkanie ze strażakami.
Poprzez zabawę strażacy uczyli dzieci, jak uniknąć niebezpieczeństwa oraz jak postępować w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu.  Na świeżym powietrzu dzieci mogły bliżej poznać wóz strażacki i jego wyposażenie. Strażacy odkrywali różne tajniki swojej pracy, co wywołało wielkie zainteresowanie najmłodszych. Jednym z najbardziej ekscytujących momentów było pokazowe użycie armatki wodnej oraz piany gaśniczej. W gorący dzień była to nie lada atrakcja, która przyniosła ogrom radości.
Dodatkową przyjemnością były lody, które idealnie dopełniły wakacyjne zajęcia.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Strażaków OSP Wierzawice za ich zaangażowanie, chęci i poświęcony czas. Dzięki Wam dzieci mogły nauczyć się wiele cennych i przydatnych umiejętności.
Podziękowania kierujemy do Strażaków:
Paweł Siuzdak
Patryk Czop