Zajęcia kulinarne w Dębnie

Kto nie lubi rurek z kremem? Chyba nie ma takich osób i i jak tylko mają okazję nie odmówią zjedzenia choćby jednej. Sami musicie przyznać maja coś w sobie i nie wiem czy to kwestia smaku, wyglądu czy zapachu ale ile się zrobi tyle zostanie zjedzone. I tak było na kolejnych wakacyjnych zajęciach w Ośrodku Kultury w Dębnie, na których pod czujnym okiem miłośniczki i perfekcjonistki w pieczeniu ciast, ciasteczek i tortów  pani Grażyny Buczkowskiej przygotowaliśmy rurki z kremem. Uczestnicy zajęć dowiedzieli się jak krok po kroku przygotować te znane i lubiane ciasteczka, było bardzo smacznie a przygotowane łakocie zniknęły w mgnieniu oka. Bardzo dziękujemy pani Grażynie za obecność i podzielenie się z nami swoim doświadczeniem i pasja do wypieku łakoci.