Zakończenie wakacji w Dębnie

Ostatni dzień zajęć wakacyjnych w Ośrodku Kultury w Dębnie był bardzo aktywnym dniem. Koło fortuny to świetna zabawa integracyjna i praca w grupie. Samo kręcenie kołem sprawiło dzieciom wielką frajdę a wszystkie przygotowane hasła zostały rozszyfrowane. Kalambury gra polegająca na odgadywaniu tego co przedstawia namalowany przez jedną osobę obrazek wciągnęła uczestników bez reszty. Dzieci spisały się świetnie wykonując zadania w pojedynkę i w grupach zaś niektórzy mieli okazje pochwalić się swoimi talentami malarskimi. Na koniec w nagrodę za udany teleturniej i uczestnictwo w zajęciach pt. Wakacje z Kulturą uczestnicy otrzymali drobne upominki i smaczne lody. Słowa podziękowania kieruję do pani Magdaleny Wojtyna z Biblioteki Publicznej w Dębnie za swoją obecność i miłą współpracę, zaś Wam drogie dzieci dziękuję za ten wspólnie spędzony czas pełen uśmiechu, pracy twórczej i zabawy życząc udanych i bezpiecznych wakacji.