Twórczy poniedziałek- wakacje z Kulturą w Hucisku

TWÓRCZY PONIEDZIAŁEK, to początek wakacyjnej przygody w Ośrodku Kultury w Hucisku. To pierwsze zajęcia z cyklu zajęć w ramach ” Wakacji z Kulturą”. Na te zajęcia dzieci przyniosły ze sobą koce i latarki, które, między innymi, posłużyły do zbudowania wakacyjnych baz. Użyliśmy również kawałków materiałów, światełek choinkowych, gałęzi i spinaczy do bielizny. Po wykonaniu oryginalnych budowli, dzieci miały za zadanie wymyślić nazwy dla swoich baz, a więc powstała „baza przyjaciółek BFF”,  „niebieskie TAK” i „baza chłopców”,  a raczej baza agentów, ponieważ chłopcy wykonali sobie odznaki agentów: agent Szy, agent Fi i Ka, agent Da oraz Ba. Kolejnym zadaniem było pokazanie, która baza jest najgłośniejsza, poprzez śpiewanie piosenek. Okazało się, że wszystkie bazy otrzymały pierwsze miejsce i na równi dobrze wykonały zadanie. Nagrodą za fajną zabawę były pyszne ciasteczka i cukierki, które dzieci z ochotą zajadały.