Pożegnanie wakacji w Brzózie Królewskiej

31 sierpnia 2024 r. w Parku Wiejskim w Brzózie Królewskiej zrobiło się gwarnie i wesoło. Dzieci licznie przybyły w tym dniu na „Pożegnanie wakacji” organizowane przez GOK, miejscowy Ośrodek Kultury oraz Radnych i Sołtysa. Swojej pomocy w przygotowaniach nie odmówił Zespół Szkół, niezawodne Koło Gospodyń, Ochotnicza Straż Pożarna i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi. Do współorganizacji nie zabrakło również Spółdzielni Socjalnej „Pod Brzozą”. Uczestnicy mogli skorzystać ze zjeżdżalni, animacji, długa kolejka ustawiła się przy kole fortuny. Było malowanie twarzy, tatuaże, wata cukrowa, kiełbaski, popcorn, panie z KGW częstowały wszystkich cukierkami i ciasteczkami. Na zakończenie tego sobotniego popołudnia odbyła się potańcówka przy kapeli Brzózanie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wspólną pracę, a uczestnikom za obecność, zabawę i dobry humor.