Giedlarowski Jarmark Kulturalny „Na Michała”

Za nami kolejne uroczyste obchody Jarmarku Kulturalnego „Na Michała”, które odbyły się 29 września na placu przy GOK w Giedlarowej. Wydarzenie to, współorganizowane przez Gminę Leżajsk, GOK Gminy Leżajsk oraz Powiat Leżajski, uświetniły występy: Zespołu „Michaśki” z Giedlarowej, Zespołu Maraton Boogie i „Boogie Mini” z Giedlarowej, Kapeli Ludowej z Giedlarowej, Kapeli Z Przytupem z Przeworska, Katarzyny Czop, Adama Śliwy oraz zespołów i instrumentalistów z Ukrainy. Giedlarowskie świętowanie uprzyjemnił koncert Sylwii Piotrowskiej, która brawurowo wykonała największe hity polskiej sceny muzycznej, wzbudzając zachwyt publiczności. Wspólne świętowanie zakończyła zabawa taneczna przy zespole Amigo. W tegorocznych obchodach towarzyszyli nam goście z Pomorza, z Gminy Trąbki Wielkie – delegacji tej przewodziła Zastępca Wójta pani Danuta Markowska. Wraz z nią odwiedziły nas Koła Gospodyń Wiejskich z Gołębiewka, z Gołębiewa Wielkiego i Kleszczewa wraz z Sołtysami wsi, przywożąc ze sobą ogromną życzliwość i radość.
W organizację Jarmarku, jak co roku, aktywnie włączyli się Radni oraz Sołtys Giedlarowej, Koło Gospodyń Wiejskich oraz sponsorzy: Gmina Leżajsk, Spółka Stare Miasto-Park i Szkółka Roślin Ozdobnych Dąbek z Giedlarowej. Nie zabrakło licznego grona zaproszonych gości, m.in. Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Pana Karola Ożoga, przedstawicieli samorządu powiatowego i gminnego, instytucji i organizacji oraz wspaniałej giedlarowskiej publiczności. Za wsparcie i udział serdecznie wszystkim dziękujemy