Powitanie jesieni w Brzózie Królewskiej

10.10.2024 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej zrobiło się naprawdę głośno i wesoło. Wszystko za sprawą uczniów zerówki z miejscowego Zespołu Szkół, którzy przybyli na wspólne powitanie jesieni. Spotkanie rozpoczęło się od edukacyjnej bajki o tej kolorowej porze roku, po której dzieci wykonały piękne drzewka z barwnymi listkami. Następnie bawiliśmy się, kręcąc kołem fortuny z wyzwaniami i pytaniami, nie zabrakło też zabawy sensorycznej, w której dzieci zgadywały, co znajduje się w pudełku, dotykając owoców, warzyw, orzechów, kasztanów czy żołędzi. Na zakończenie każda grupa zaśpiewała wspaniałe jesienne piosenki, a przy wyjściu na wszystkich czekały upominki w postaci kubków i słodyczy. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół, Paniom Nauczycielkom oraz Opiekunkom za przybycie wraz z podopiecznymi i za ich aktywne uczestnictwo w naszych zabawach. Zapraszamy na kolejne spotkania. W naszym Ośrodku Kultury czeka na Was jeszcze wiele ciekawych wydarzeń i wspólnych przygód.