Dzisiaj, jak co tydzień, w Domu Kultury ponownie odbyły się warsztaty „Akademia Szachowa”.
Dwóch chłopców szczególnie wzięło sobie szachy do serca i regularnie, wspólnie z panem Leszkiem Mokrzyckim oraz panem Łukaszem Płoszajem, ćwiczą i rozwijają swoje umiejętności, by w przyszłości móc startować w turniejach i zawodach szachowych.
Warsztaty mają obecnie formę bardziej indywidualnych zajęć, dzięki czemu chłopcy mogą jeszcze lepiej doskonalić swoją grę, poznawać nowe strategie i rozwijać logiczne myślenie. Widać ogromne zainteresowanie, zaangażowanie oraz chęć do nauki, co bardzo nas cieszy.
Kto wie – być może właśnie rosną nam przyszli szachiści i uczestnicy wielkich turniejów. Trzymamy mocno kciuki za dalszy rozwój i życzymy wielu sukcesów!