Atrakcyjne wakacje w Brzózie Królewskiej

„Wakacyjny dzień z Ośrodkiem Kultury, Ochotniczą Strażą Pożarną i Kołem Gospodyń Wiejskich” za nami (04.08.2021 r. ). Dopisała nie tylko pogoda, ale i obecność uczestników. Każdy chciał spróbować swoich sił w zadaniach przygotowanych przez druhów Ochotniczej Straży. Wielkim powodzeniem cieszyła się hydronetka wodna i gaszenie nią „pożaru”, nie zabrakło również chętnych do mierzenia strażackich ubrań bojowych, czy oglądnięcia specjalistycznego sprzętu. Uczestnicy mogli również wziąć udział zabawach i grach ruchowych przygotowanych przez Ośrodek Kultury. Sił do udziału w tych wszystkich atrakcjach dodał poczęstunek przygotowany przez miejscowe Koło Gospodyń. Upieczone kiełbaski i słodkie drożdżówki doskonale smakowały po tak intensywnie spędzonym popołudniu.