Bezalkoholowy festyn rodzinny w Biedaczowie

5.08.2018 r. Ośrodek Kultury  w Biedaczowie  zorganizował coroczny Bezalkoholowy festyn rodzinny. Impreza rozpoczęła się meczami piłkarskimi  młodzików  drużyn reprezentujących Biedaczów, Giedlarową, Żołynię i Grodzisko. W dalszej części swoje konkurencje i pokazy zaprezentowała miejscowa OSP. Dzieci bawił  teatr”Bazyl-Art”-zasponsorowany przez firmę 'Drewpan”-Sp.zoo. Bezpłatny plac zabaw  został z kolei  zasponsorowany przez  Urząd Gminy Leżajsk w ramach projektu „Zapobieganie patologiom wsród  dzieci i młodzieży”. Również z tego projektu ufundowane zostały  nagrody dla dzieci biorących udział w konkursach i zawodach sprtawościowych. W części artystycznej wystąpiły dzieci i młodzież, ktore zaprezentowały wiązankę patriotycznych  melodii w setną rocznicę odzyskania niepodległości.Festyn zakończył się bezalkoholową dyskoteką pod gwiazdami.