Bieg Tropem Wilka w Brzózie Królewskiej

15 czerwca 2019 r. nad zalewem w Brzózie Królewskiej odbyła się czwarta edycja biegu „Tropem Brzózańskiego Wilka”. Głównym organizatorem tej sportowej imprezy było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury oraz Active Team.

Partnerami było Koło Gospodyń Wiejskich z Brzózy Królewskiej, OSP Brzóza Królewska, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku, Nadleśnictwo Leżajsk, LKS „Azalia” Brzóza Królewska. Patronat objęła Gmina Leżajsk, Starostwo Powiatowe w Leżajsku, Gmina Rakszawa. Preferujących bieganie i zdrowy styl nie przestraszył nawet trzydziestostopniowy upał. Gratulujemy zwycięzcom, jak i również wszystkim uczestnikom zawodów, którzy mimo trudnych warunków pogodowych zdecydowali się na start w zawodach.