Biesiadne zapustowe śpiewanie w OK w Chałupkach Dębniańskich

,,Przechodniu gdzie słyszysz śpiew – tam wchodź
Tam ludzie dobre serca mają.
Źli ludzie – wierzaj mi – Ci nigdy nie śpiewają..”

W niedzielne popołudnie Dn. 16.02.2020 r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyła się biesiadna impreza pod hasłem „ZAPUSTOWE BIESIADNE ŚPIEWANIE”.

Mogliśmy zauważyć, że takiej integracji bardzo ludziom potrzeba i ze strony organizatorów mamy w planach to jeszcze nie raz i nie dwa powtórzyć, ponieważ piosenka łączy pokolenia. Wszystkim uczestnikom życzymy miłych wspomnień.