Brzózańska Bagatelka na Harcach Teatralnych

W dniu 27 kwietnia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej już po raz kolejny odbył się Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych pn: „Kwietniowe Harce Teatralne”.

W tym dniu na giedlarowskiej scenie wystąpiła również dziecięca grupa teatralna „Bagatelka” działająca przy Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej. Młodzi aktorzy zagrali inscenizację pt. „Bajkowy pociąg”, która przedstawiała wiele baśniowych postaci takich jak Bolek i Lolek, Sindbad, Smerfetka, Śnieżka, Czerwony Kapturek i wiele innych. Wszyscy uczestnicy zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem i obdarowani drobnym upominkiem oraz dyplomem. Występy śledził aktor, reżyser i wykładowca wielu uczelni teatralnych Marcin Ehrlich, który na zakończenie występów przekazał swoje uwagi, ale też słowa uznania za ogrom pracy jaką włożyli w przygotowanie spektakli zarówno aktorzy jak i ich opiekunowie. Brzózańska grupa „Bagatelka” spisała się podczas występów na medal.