„Co tam za miedzą?” w Chałupkach Dębniańskich

W dniu 26.06.2022r. przy placu Ośrodka Kultury w Chałupkach Dębniańskich odbyła się cykliczna impreza plenerowa ,,CO TAM ZA MIEDZĄ”. Pogoda sprzyjała jak na  lato przystało to i słońce swych promieni nie oszczędzało. Piękny początek lata i na imprezę –  zaprosił brat brata, sąsiad usiadł obok sąsiada i z rodzicami przybyła dzieci liczna gromada. Nie obyło się też bez atrakcji dla  dzieci i młodzieży jak również dorosłych, tj. darmowych zjeżdżalni,trampoliny, malowanie twarzy, licznych konkursów z nagrodami.
W programie wzięły udział zaproszone zespoły śpiewacze i kabarety -,,Nasi Sąsiedzi zza Miedzy „:
– ,,Brzozoki”- zespół śpiewaczy z Brzózy Królewskiej
–  Kabaret ,,Wrzuć na luz ” – z Brzózy Królewskiej
– ,,Wierzawianie” -zespół śpiewaczy+ scenka kabaretowa i monolog ,,Kumoszki”
– Zespół śpiewaczy ,,Kalina ” z Przychojca
– Zespół śpiewaczy ,,Chałupczanie ” z Chałupek Dębniańskich
 Swą obecnością zaszczyciła nas pani Lucyna Bednarz – Skarbnik Gminy Leżajsk, pan Tadeusz Walania  – Radny Gminy Leżajsk, pan Dominik Ogryzek – Radny Gminy Leżajsk, pani Magdalena Niemczyk – Kierownik Artystyczny GOK, pan Wiesław Żak – Sołtys Sołectwa Chałupki Dębniańskie.
Powyższą imprezę przygotowano przy wsparciu finansowym, jak też rzeczowym (w postaci ufundowanych nagród) od poszczególnych firm i dystrybucji.
Serdeczne podziękowania składamy:  S.P.  Krzysztofowi Sobejko – Wójtowi Gminy Leżajsk , S.P  Markowi   Śliżowi – Staroście  Powiatu Leżajskiemu,  Firmie TEXPOL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o., Firma ,,CASTRA” Sp. z o.o.- Chałupki Dębniańskie, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Grodzisku Dolnym, Gospodarstwo Rolne – Robert Rogucki, Prezes Rutkowski & Trębacz – Hurtownia Kruszywa, S.P. Krzysztofowi Żyrkowi – Dyrektorowi Browaru – Grupa Żywiec w Leżajsku,  Księgarnia Eurydyka, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Krystyna i Stanisław Czerwonka, Pan Dominik Ogryzek – Radny Gminy Leżajsk, Pan Wiesław Żak  – Sołtys Sołectwa Chałupki Dębniańskie, Kierownikowi Artystycznemu GOK pani  Magdalenie Niemczyk, Kołu Gospodyń Wiejskich z Chałupek Dębniańskich, OSP w Chałupkach Dębniańskich. Wszystkim darczyńcom i uczestnikom powyższego Pikniku  serdecznie z całego serca dziękujemy życząc oby to Wasze dobro wróciło do Was ze zdwojoną siłą. Wdzięczni Organizatorzy.