Delegacja z Bośni i Hercegowiny oraz USA w Dębnie

W dniu 16.01.2020 r. mieliśmy przyjemność gościć delegacje z Bośni i Hercegowiny oraz Stanów Zjednoczonych. Nasze spotkanie rozpoczął mecz samorządowców Polska – Bośnia i Hercegowina. Po jego zakończeniu przenieśliśmy się do Ośrodka Kultury, gdzie Koło Gospodyń Wiejskich przy pomocy Zespołu Cantilenae oraz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno zadbało o podniebienia naszych gości.

Podczas części artystycznej zaprezentowały się zespoły działające przy Ośrodku Kultury: Zespół Cantilenae oraz Zespół Śpiewaczy Dębnianie. Po części artystycznej nie zabrakło wspólnych śpiewów oraz tańców. Bardzo miło było poznać bliżej tradycje oraz zwyczaje panujące w krajach naszych gości. Dziękujemy za obecność naszym zagranicznym oraz zaproszonym gościom.