Dwudniowe obchody Jarmarku Kulturalnego „Na Michała”

Za nami kolejne uroczyste obchody „Na Michała”, które odbyły się 29-30 września w Giedlarowej. Wydarzenie to uświetniły występy: Zespołu Pieśni i Tańca Racławice z Katolickiego Domu Kultury ARKA w Racławicach, Kapeli Ludowej z Wysokiej koło Łańcuta, Maraton Boogie i Zespołu Folklorystycznego Folusz. Tegorocznym obchodom towarzyszyły również uroczyste wydarzenia jakimi były poświęcenie odnowionego pomnika pamięci dedykowanego mieszkańcom Giedlarowej poległym w czasie wojen światowych oraz poświęcenie i przekazanie wozów strażackich dla OSP Giedlarowa.

Obchody zostały zakończone spektaklem muzycznym „Nasza jest noc” w wykonaniu Teatru Muzycznego Broadway działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury.