Dzieci dzieciom – występy teatrzyków z Chałupek i Wierzawic

Ośrodek Kultury w Chałupkach Dębniańskich w dniu 14.07. 2018r. zaprosił dzieci z działu przedszkolnego i wczesnoszkolnego z opiekunami i wychowawcami klas ze Szkoły Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich na spotkanie z teatrzykiem żywego aktora by przenieść się w świat bajki i wyobraźni.

Dzieci mogły podziwiać grę aktorską zaproszonego również teatrzyku ,, FANTAZYJ KI” z Wierzawic prowadzonego przez panią instruktor Danutę Danak, który wystąpił w przedstawieniu- ,, Dary Czterech Wróżek” oraz przedstawienie ,, Kaczka Dziwaczka” w wykonaniu teatrzyku ,, Bajkolandia” z Chałupek Dębniańskich prowadzonego przez instruktor Krystynę Wanat. Rozpromienione dzieci z zachwytem oglądały grę aktorską we wspaniałej scenerii swoich starszych kolegów nagrodzonych gromkimi brawami . Na koniec występu młodzi aktorzy z rąk instruktorów w ramach podziękowania otrzymali dyplomy i słodycze. Życzymy wszystkim uczestnikom miłych wspomnień i wspaniałych wakacji.