„Dzień Babci i Dziadka – upominek z okazji ich święta”

Kiedy myślimy o babci i dziadku, przychodzi nam do głowy dużo miłych skojarzeń i ciepłych emocji. W większości rodzin są oni głównym filarem, stróżami dbającymi o zachowanie rodzinnych tradycji, strażnikami wspomnień oraz ogniwem łączącym wszystkich członków rodziny razem. Dziadkowie są tą częścią rodziny, która spaja i zbliża do siebie kolejne pokolenia. Dziadków i wnuczęta łączą  silne więzi. Ogrom udzielanego wsparcia swoim wnukom pokazuje, jak wielka potrafi być miłość dziadków do wnucząt. Dziadkowie w piękny sposób uświadamiają wnukom, co jest tak naprawdę ważne w życiu, uczą ich wrażliwości i szacunku. Pomagają mierzyć się z trudnymi tematami, do jakich należy radzenie sobie z trudnościami dnia codziennego. Pokazują, jak wśród problemów zachować pogodę ducha.
Dzieci, świadome tego, jak ogromnie ważną rolę odgrywają  dziadkowie w ich życiu, podczas zajęć ” Dzień Babci i Dziadka- upominek z okazji ich święta” w Ośrodku Kultury w Hucisku wykonały laurki dla swoich babć i dziadków. Posłużyły one jako upominki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Upominki te, to wyraz wdzięczności za miłość,  troskę jak również rozpieszczanie, jakie dziadkowie darzą swoje wnuczęta.