1 czerwiec to szczególny dzień – święto wszystkich dzieci. W tym dniu w miejscowym Zespole Szkół jak co rok na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zjeżdżalnie, lody, kiełbaski, pokazy OSP, słodkie wypieki od Koła Gospodyń i Ośrodka Kultury, bajkowe maskotki z Biblioteki. było dużo zabawy, ruchu i wrażeń. Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół za zaproszenie do współpracy i wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy radości i uśmiechu.