Dzień Dziecka w Brzózie Królewskiej

1 czerwca świętowały wszystkie dzieci. W Brzózie Królewskiej Dzień Dziecka był bardzo radosnym świętem przygotowanym przez Ośrodek Kultury oraz Ochotniczą Straż Pożarną i miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. Organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele atrakcji i ciekawych zajęć, w których dzieci chętnie brały udział.

Było malowanie twarzy, gry i zabawy ruchowe, zabawy z chustą animacyjną, taniec i konkursy. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się pokazy zorganizowane przez druhów miejscowej jednostki OSP. Dzieci mogły przymierzyć mundur strażacki, spróbować swoich sił przy hydronetce, zobaczyły też wyposażenie wozu bojowego. Na zakończenie spotkania Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólną zabawę, a druhom z OSP i paniom z KGW za współpracę.