Dzień Kobiet w Brzózie Królewskiej

„Kto ma tyle wdzięku co ja” pod takim hasłem odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Kobiet w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej w dniu 7 marca 2018 r.

Przed licznie zgromadzoną publicznością swój program artystyczny zaprezentował zespół Brzozoki. Grupa zaprezentowała się nie tylko wokalnie, ale wystąpiła w pokazie mody, w scenach kabaretowych oraz tańcu i monologach. Uroczystość uświetnił również występ pań Albiny Grabarz i Iwony Lis, które śpiewały piosenki o kobietach. Przed uczestniczkami spotkania pięknie zaprezentował się Pan Waldemar Jarzyński, który zadedykował dla nich utwór „Jesień mimozami się zaczyna” oraz zagrał na akordeonie. Na harmonijce ustnej zagrała też Pani Genowefa Szczęch. Publiczność nagradzała poszczególne występy gromkimi barwami. W tej szczególnej uroczystości oprócz zaproszonych pań udział wzięli min. Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Leżajsk Pan Dariusz Mędrek, Skarbnik Gminy Leżajsk Pani Lucyna Bednarz, Radni Brzózy Królewskiej, Pani Zofia Woś, Pan Stanisław Zygmunt, Pan Dominik Rup oraz Pan Czesław Szczęch, Dyrektor GOK Pan Marek Krauz, Dyrektor GBP Pani Krystyna Niemczyk, Prezes Lokalnej Grupy Działania Pani Magdalena Niemczyk, Prezes OSP Pan Jan Grabarz. Do wszystkich Pań obecnych na uroczystości przedstawiciele płci przeciwnej skierowali pełne ciepła i serdeczności życzenia, a także wręczyli kwiaty i słodycze. Po zakończeniu części artystycznej można było spędzić czas w miłej atmosferze, przy dobrej kawie i poczęstunku przygotowanym przez KGW. Zorganizowanie Święta Kobiet było możliwe dzięki wsparciu życzliwych osób, instytucji i firm. A byli to; LGD Stowarzyszenie Region Sanu i Trzebośnicy, GOK Gminy Leżajsk, Radni Brzózy Król., Firma Dominnet, Cukiernia Fantazja, pani Eleonora Król, pani Stanisława Klimek i pani Elżbieta Grabarz. Serdecznie za to dziękujemy.